Мєдвєдєв вважає вчення Маркса екстремістським

Російський президент занепокоєний тим, що через кризу у світі "відроджуються екстремістські вчення про класову боротьбу".

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв вважає вчення Карла Маркса про класову боротьбу екстремістським.

"Прогресуюче майнове розшарування, яке, можливо, було менш рельєфним в умовах економічного зростання, на тлі кризи призводить до відкритих конфліктів між забезпеченими і бідними людьми. І в багатьох регіонах світу відроджуються цілком, на мій погляд, екстремістські вчення про класову боротьбу, відбуваються вуличні заворушення та терористичні акти", - заявив Мєдвєдєв на Світовому політичному форумі в Ярославлі.

Він висловив думку, що економіка XXI століття вимагає більш чіткої професійної спеціалізації та інтенсивності міграційних потоків, більш активного обміну знаннями, послугами, товарами і більш складної системи розподілу праці.

За його словами, "така фундаментальна цінність, як свобода вибору, дозволяє людині самостійно проектувати своє життя і розвивати свою особистість, вирішувати, ким бути і яким бути, дає право не тільки наслідувати традиції, характерні для тих чи інших держав або областей, жити не за шаблоном".

"А бути не таким, як усі - це теж завоювання сучасності", - резюмував російський президент.

Читайте також:

Замах на члена Конгресу США скоїв параноїк, який начитався Гітлера і Маркса

Львівська влада вивісила білборди "Комунізм = Нацизм"

У центрі Москви фанатки Мєдвєдєва роздягалися в обмін на пиво

В адміністрації Мєдвєдєва заявили, що Путіна послав Росії Бог

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: