Путін запевнив, що його не обов'язково обирати президентом

Путін запевнив, що його не обов'язково обирати президентом

Володимир Путін / Фото: AFP

Володимир Путін посперечався з тим, що питання його обрання президентом вирішене наперед: "завжди є вибір".

Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін не погодився з тим, що його участь у президентських виборах в 2012 році означає його автоматичну перемогу.

"Для пересічного громадянина завжди є вибір", - заявив Путін в інтерв'ю трьом федеральним каналам.

"Єдина Росія" повинна залишитися провідною політичною силою в країні і в Державній думі. Не має бути улюбленців, і кінцеві рішення не повинні прийматися на основі особистих симпатій чи антипатій. Що стосується самих керівних органів партії: я думаю, що і тут будуть зміни", - сказав Путін, який вже не раз анонсував кадрові зміни після виборів.

Тим часом на засіданні консультативної ради з іноземних інвестицій в понеділок Путін попередив, що росіяни мають відчувати на своєму бюджеті, що "в країні щось змінюється на краще", а інакше в Росії можуть початися такі ж масштабні акції протесту, які цими вихідними розпочалися в усьому світі.

"Ми повинні дуже точно і ясно розуміти соціально-економічні, а в даному випадку економіко-соціальні процеси, які відбуваються всередині країни", - сказав він.

"Населення, громадяни Росії повинні відчувати на своєму бюджеті, на своїй кишені, на своєму здоров'я, на освіті своїх дітей, що в країні щось змінюється на краще. Тільки тоді можна розраховувати на підтримку громадян і користуватися їхньою довірою", - пояснив Путін.

Якщо ж цього не відбувається, тоді, за словами Путіна, "справа може дійти до ситуації, яку ми зараз спостерігаємо в деяких країнах з розвиненою економікою, коли сотні тисяч людей виходять на вулиці - не група маргіналів, а сотні тисяч, і вимагають того, що уряд цих країн насправді виконати не в змозі".

Нагадаємо, в суботу, 15 жовтня,  більш ніж в 950 містах у 82 країнах світу пройшли багатотисячні акції протесту проти жадібності та корумпованості 1% людей з наддоходами. Світові маніфестації надихнув американський рух "Захопи Уолл-Стріт".

Читайте також:

Росія очікує сюрпризів від Путіна. Три сценарії його повернення до Кремля

Колесніков вважає, що Путін готує Україні мишоловку

Путін пояснив, у чому насправді полягає його план "відродження СРСР"

Російські рокери відмовилися від підтримки тандему Путін-Мєдвєдєв

Путін запевнив, що його не обов'язково обирати президентом

Путін запевнив, що його не обов'язково обирати президентом

Повʼязані теми:

Наступна публікація