Путін погодився йти у президенти: дякую вам, це велика честь

Путін погодився на пропозицію Мєдвєдєва і висловив надію, що чинний президент Росії після його перемоги на президентських виборах очолить уряд.

Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін погодився балотуватися в президенти країни на виборах 4 березня 2012 року. Про це глава уряду та лідер партії "Єдина Росія" оголосив на з'їзді партії в Москві 24 вересня.

"Хочу вам висловити слова подяки за позитивну реакцію на пропозицію балотуватися мені в якості президента Росії, для мене це величезна честь", - заявив Путін.

Присутні вітали Путіна стоячій овацією.

Прем'єр висловив надію, що після його перемоги на президентських виборах уряд Росії очолить чинний президент РФ Дмитро Мєдвєдєв.

Раніше на з'їзді партії Путін запропонував президенту РФ Дмитру Мєдвєдєву очолити список "Єдиної Росії" на виборах в Державну думу 4 грудня 2011 року.

Як відомо, Мєдвєдєв прийняв цю пропозицію і, в свою чергу запропонував прем'єру балотуватися на президентських виборах 2012 року.

Мєдвєдєв запевнив, що всі озвучені 24 вересня пропозиції були обумовлені заздалегідь. За словами російського президента, до сьогоднішнього дня про ці рішення не повідомляли з міркувань політичної доцільності. Проте Мєдвєдєв зазначив, що, говорячи про свої плани, і він, і Володимир Путін, завжди говорили виключно правду.

Читайте також:

Мєдвєдєв запропонував Путіну знову йти у президенти

Мєдвєдєв і Путін ловили рибу на Волзі та пірнали разом

Рейтинги Путіна і Мєдвєдєва у Росії рекордно впали

Шеф-кухар Кремля: Мєдвєдєв - це риба, а Путін - м'ясо

Мєдвєдєв поставив бізнесменів перед вибором - він чи Путін

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: