Вуличні протести в Римі оцінили в 2 млн євро

Вуличні протести в Римі оцінили в 2 млн євро

Заворушення в Римі обійдуться владі в 2 млн євро / Фото: AFP

Мер міста Джанні Алеманно заявив про 2 млн євро збитків,завданих сутичками 15 жовтня, проте назвав цю цифру "попередньою і дуже неточною".

Збитки від вуличних безладів в Римі в суботу, 15 жовтня, оцінили у два мільйони євро. Мер Риму Джанні Алеманно, який озвучив цю оцінку, назвав її "попередньої і дуже неточною".

За його словами, точна сума збитків буде визначена найближчими днями. Раніше Алеманно зявлял, що безлади в Римі були більш руйнівними, ніж де-небудь ще в Європі.

Маніфестації проти політики урядів і дій фінансових інститутів пройшли 15 жовтня в 950 містах 82 країн світу. Римська демонстрація стала однією з найбільших - на вулиці міста вийшли, за деякими оцінками, до 200 тисяч осіб.

Демонстранти громили вітрини, підпалювали автомобілі і грабували магазини. Група активістів влаштувала пожежу в будівлі міністерства оборони Італії. Для розгону протестуючих поліція застосувала сльозогінний газ і водомети. Усього в ході суботніх заворушень у Римі постраждали 70 осіб.

Багатотисячна акція в Римі стала однією з численних маніфестацій в рамках всесвітньої протестної демонстрації, натхненної американським рухом "Захопи Уолл-стріт", які в суботу, 15 жовтня, пройшли більш ніж в 950 містах у 82 країнах світу проти жадібності та корумпованості 1% людей з наддоходами. Однак, на відміну від інших країн, у Римі вона переросла в безлади, які італійська преса назвала "громадянською війною".

Читайте також:

Невдоволені американці беруть в облогу банкірів

У Нью-Йорку заарештували 700 противників бідності і безробіття

Світові мегаполіси накрило хвилею масових демонстрацій: Рим потонув у вогні

 Хакери атакували Нью-Йоркську фондову біржу

У жорстоких сутичках римлян з поліцією постраждало більше 70 людей

У жорстоких сутичках римлян з поліцією постраждало більше 70 людей

Повʼязані теми:

Наступна публікація