Хакери атакували Нью-Йоркську фондову біржу

Хакери атакували Нью-Йоркську фондову біржу

Акція протесту "Захопи Уолл-стріт" / Фото: AFP

У США активістам руху "Захопи Уолл-стріт" вдалося на дві хвилини зупинити Нью-Йоркську біржу.

Група хакерів Anonymous, яка приєдналася до учасників багатотижневих демонстрацій в Нью-Йорку "Захопи Уолл-Стріт", виконала обіцянку атакувати сайт Нью-Йоркської фондової біржі (NYSE).

Заклик хакерів до кібернападу на фінансовий інститут, що є одним з уособлень Уолл-стріт, з'явився 5 жовтня. "Ми оголошуємо громадську війну Нью-Йоркській фондовій біржі, і 10 жовтня - це день, який ніколи не буде забутий", - йшлося у заяві.

Утім, атака виявилася майже невдалою. Сайт біржі зупинив свою роботу на дві хвилини, але таке короткочасне "падіння" ніяк не позначилося на проведенні торгів.

Тим часом на вулицях Нью-Йорка не припиняються демонстрації за соціальну справедливість. 11 жовтня активісти знову планують пройти маршем по Манхеттену і дістатися до престижних кварталів, де мешкають топ-менеджери найбільших корпорацій.

Акції протесту проходять також у Чикаго, Вашингтоні, Бостоні та інших великих американських містах.

Претензії демонстрантів по всій країні схожі: вони виступають проти "корпоративної жадібності", безробіття і тієї ролі, яку провідні фінансові інститути США зіграли в погіршенні економічної ситуації в країні.

Демонстранти, які об'єдналися в рух "Захопи Уолл-стріт", влаштовують свої акції, домовляючись між собою в популярних соціальних мережах, таких як Facebook і Twitter. Безпека, транспорт, їжа і теплий одяг - все це також забезпечується активістами руху через соціальні мережі.

Читайте також:

Невдоволені американці беруть в облогу банкірів

Джордж Сорос підтримав акцію "Захопи Уолл-стріт"

Хакери пообіцяли знищити Facebook 5 листопада

США охопили масові протести проти "вбивства американської мрії"

У США триває акція "Захопи Уолл-стріт"

У США триває акція "Захопи Уолл-стріт"

Повʼязані теми:

Наступна публікація