Джордж Сорос підтримав акцію "Захопи Уолл-стріт"

Мільярдер Джордж Сорос підтримав американців, які виступили проти фінансових корпорацій з гаслом "Капіталізм не працює".

Американський мільярдер та інвестор Джордж Сорос висловився на підтримку акцій протесту "Захопи Уолл-стріт", які почалися у фінансовому центрі Нью-Йорка та охопили низку інших мегаполісів США.

Він зазначив, що розуміє невдоволення платників податків, чиї гроші йдуть на допомогу постраждалим від кризи банкам.

"Зараз я можу зрозуміти їхні настрої, щиро кажучи", - сказав Сорос журналістам у штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку.

"Необхідно не безконтрольно вкладати гроші в добробут банків, а поступово звільняти їх від поганих активів, давши їм можливість самостійно заробляти прибутки. Вибравшись з кризи власними силами, банки забезпечать собі гарні доходи і можливість виплачувати значні бонуси", - заявив мільярдер.

Протести американців проти зловживань з боку найбільших банків країни, що почалися три тижні тому в Нью-Йорку, в понеділок перекинулися і на інші міста країни.

Активісти руху "Захопи Уолл-стріт" звинувачують у кризі американської економіки впливові фінансові корпорації і протестують проти урізання бюджетних витрат на соціальну сферу.

Демонстранти організували акцію за прикладом арабських "революцій через соціальні мережі", виступили проти "фінансового тероризму", висунули гасло "Капіталізм не працює!" і звинуватили банки в несправедливих кредитах та іпотечних позиках.

Демонстрантів підтримують і знаменитості, зокрема, режисер Майкл Мур і актриса Сьюзан Сарандон.

Читайте також:

США охопили масові протести проти "вбивства американської мрії"

У Нью-Йорку заарештували 700 противників бідності і безробіття

Сорос: криза у США вже почалась

Американців визнали "найкрутішою" нацією світу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: