Невдоволені американці беруть в облогу банкірів

Гасло "Захопи Уолл-стріт" стає усе більш популярним в США, і тепер він відноситься не лише до знаменитої вулиці Нью-Йорка. До маніфестантів приєдналися жителі Вашингтону, Лос-Анджелеса і Бостона.

Такого результату не чекали навіть самі організатори демонстрацій.

Акції стали дійсно масовими. Протести і страйки - єдиний для американців спосіб притягнути увагу Білого дому до соціальних проблем і переконати президента США стримати апетити фінансових корпорацій.

"Шкода, що багатьом з нас треба було залишитися без гроша, щоб, нарешті, вийти на вулицю і сказати: "Я готовий діяти"! Але процес вже запущений", - говорить один з учасників маніфестацій. "Я шалено зол і більше не збираюся терпіти такого відношення. Серед нас сім'ї, які залишилися без будинку, сім'ї, які залишилися без пенсій. А я не можу знайти роботу вже більше двох років", - признався інший мітингуючий.

Хоч і запізніла, але реакція Білого дому все ж послідувала. "Вимоги протестуючих обгрунтовані і справедливі" - заявляє влада США і намагаються згладити конфлікт. Ось тільки зробити це і не образити фінансових ділків неможливо, тим більше, в розпал виборчих кампаній, які фінансують ті самі узяті в облогу банкіри.

Читайте також:

США охопили масові протести проти "вбивства американської мрії"

В Нью-Йорку провели марш "корпоративних зомбі"

Джордж Сорос підтримав акцію "Захопи Уолл-стріт"

ВідеоНевдоволені американці беруть в облогу банкірів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: