У США відкрився диско-клуб для собак

У США відкрився диско-клуб для собак

У США відкрився диско-клуб для собак

Заклад Fetch Club було відкрито для того, щоб пси не нудьгували самі вдома, коли їх господарі відправляються в ресторан чи кіно.

У Нью-Йорку, в діловому районі Манхеттена відкрився диско-клуб для собак. За словами засновників закладу, який отримав назву Fetch Club, клуб був відкритий для того, щоб собаки не нудьгували самі вдома, коли їх господарі йдуть в ресторан чи кіно.

У Fetch Club собаки можуть не тільки послухати музику, а й просто відпочити, лежачи на килимку, а також відвідати масажний салон. Крім того, відвідувачі диско-клубу можуть пригоститися спеціальними суші для собак та м'ясними закусками.

Розважальний центр для собак працює в цілодобовому режимі. Господарі собак мають можливість скласти для своїх вихованців індивідуальну програму перебування в клубі, а також отримати консультацію фахівців, які допоможуть розробити режим відпочинку і розваг для чотириногих відвідувачів.

Нагадаємо, нещодавно хаскі на прізвисько Мишка і її господарі записали музичну композицію, яка за два тижні зібрала на YouTube більше мільйона переглядів.

"Пісня" була записана за допомогою програми "LaDiDa" для iPad. Ця програма в реальному часі модифікувала звуки, використовуючи ефект Auto-Tune.

Ефект Auto-Tune, який дає можливість корегувати непопадання в ноти вокалістом, отримав широку популярність в 1998 році - після того, як Шер використовувала його під час запису пісні "Believe".

Пізніше ним користувалися багато відомих виконавців, включаючи Каньє Уеста, Леді Гагу і Крістіну Агілеру. У той же час, деякі музиканти відкрито виступали проти використання ефекту, заявляючи, що слабкі вокалісти прикривають "автотюном" свою неспроможність.

Читайте також:

У Лівані виготовили найбільший у світі винний келих

Учені знайшли справжні інгредієнти щастя

Лондонські кондитери спекли 666 страшних тістечок

Аквалангіст ударив по морді акули камерою, якою продовжував знімати

Повʼязані теми:

Наступна публікація