Урологи: від простатиту врятує лише мастурбація

Урологи: від простатиту врятує лише мастурбація

Скромні чоловіки хворіють частіше

Американські урологи стверджують, що мастурбація допоможе чоловікам уникнути простатиту. Головне - робити це досить часто.

Американські урологи, на одній з конференцій, визнали, що мастурбація є ефективним і чи не єдиним профілактичним засобом проти застійного простатиту.

Це захворювання часто спостерігається у людей не тільки похилого віку, а й у молодих, навіть юних чоловіків. Лікар-уролог Центру планування сім'ї репродукції людини Олег Бородаєв так коментує дану ситуацію: "Простатит - це інфекційно-запальний процес. До недавнього часу лікарі просто ставили діагноз:" Захворювання передміхурової залози ". Але тепер за рахунок поліпшення методів сучасної діагностики простатит розділяють на інфекційний і застійний. Якщо розділити всіх хворих на простатит за морально-етичною ознакою, то вийде, що інфекційна форма хвороби зустрічається у людей сексуально розбещених, а простатит застійний вражає тихеньких. Юнаки, у яких немає ні статевого життя, ні навіть еротичних сновидінь, не тільки покриваються прищами, але й хворіють "недугою старців" - так у давнину називали простатит".

"Це також поширюється на моряків далекого плавання, полярників, ченців - всіх тих, хто довгий час змушений утримуватися. До добра не ведуть і сидячий спосіб життя, і звичка до тепла (до сауни, наприклад). За рахунок нездорової екології відбувається зниження імунітету. І банальна інфекція, що накопичилась в застояній спермі, здатна викликати захворювання ", - стверджує лікар.

А от усе ті ж американські урологи оголосили про присудження Нобелівської премії тому, хто зможе перемогти простатит на все життя. А поки що займайтеся мастурбацією - на думку лікарів, це й очищення, і самомасаж, і профілактика простатиту.

Читайте також:

Іспанських підлітків навчатимуть мастурбації

Українці втрачають свою "чоловічу" силу

Британські вчені лікуватимуть рак простати динамітом

Повʼязані теми:

Наступна публікація