Ужалений бджолою поляк прокинувся у труні

Поляка ужалила бджола, що спричинило серцевий напад і втрату тями, а лікарі вирішили, що він помер. "Воскрес" бджоляр уже в морзі.

Літній житель міста Катовіце, розташованого на півдні Польщі, був помилково визнаний померлим.

Чоловік прийшов до тями, коли його вже поклали в труну.

76-річний Йозеф Гузі займається бджільництвом. Після укусу бджоли в чоловіка стався серцевий напад, а потім він втратив свідомість. Лікар заявив, що Гузі мертвий і накрив тіло простирадлом.

Через три години після візиту лікаря прибули представники похоронного бюро. Вони поклали чоловіка в труну і закрили кришку, а потім відвезли "небіжчика" до зали бюро, де зазвичай стоять труни з покійними. Однак через кілька годин Йозеф Гузі отямився, почав кликати на допомогу і стукати в кришку труни. Один зі співробітників бюро почув його крики й відкрив труну.

Видання The Times наводить іншу версію історії: за версією газети, трунар підняв кришку труни, щоб зняти з Гузі ланцюжок і годинник, які хотіли залишити на пам'ять його рідні. При цьому він зауважив що у чоловіка слабкий пульс і звернувся до лікарів.

Літній бджоляр був госпіталізований і через кілька днів виписаний з лікарні. Як він сам заявив журналістам, насамперед він подарував горнятко меду співробітникові похоронної контори, що врятував його. Лікар, який помилково констатував смерть чоловіка, приніс Гузі вибачення.

Читайте також:

Британець воскрес через 30 хвилин після смерті

Мертвий наркоман шість годин катався в лондонському автобусі

Померле немовля воскресло під час похоронів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: