Їжа з McDonald's не розкладається півроку

Дата публікації
Перегляди
8278
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Дитячий обід Happy Meal тримали на відкритому повітрі півроку, але їжа лише затверділа, як камінь.

Їжа з McDonald's може не розкладатися протягом півроку. Це довела американська фотохудожниця за допомогою дитячого обіду Happy Meal.

Саллі Девіс з Нью-Йорка купила порцію в квітні й залишила в себе на кухні, щоб простежити, як вона буде видозмінюватися з часом. З їжею, проте, нічого не сталося: вона лише затверділа, як камінь, повідомила Девіс.

Спостерігаючи за стравою, Девіс фотографувала її щотижня. Але за півроку на ній навіть не виросла цвіль. "Їжа ця на дотик пластмасова, з акриловим блиском", - уточнила Девіс.

Проект свій вона затіяла, щоб посперечатися зі своїм другом, який стверджував, що будь-який гамбургер почне гнити або пліснявіти через два-три дні перебування поза холодильником. Таким чином, суперечку свою фотохудожниця виграла.

"Я розповіла своєму другові про шкільного вчителя, який 12 років витримував гамбургер від McDonald's без жодних змін, а він мені не повірив. Він подумав, що я зійшла з розуму і не повинна вірити всьому, про що читаю. Так що я вирішила спробувати сама ", - пояснила Девіс.

Деякі спостерігачі відзначили, що на фотографіях, булочка гамбургера показана під різними кутами. Ґрунтуючись на цьому, вони засумнівалися в тому, що це дійсно одна і та ж страва. Але Девіс пояснила: гамбургер дійсно один і той же, просто він лежить у тарілці, яка стоїть на шафі, і кожного разу доводиться її знімати звідти, щоб виконати черговий знімок. Тому, коли вона знімає тарілку, гамбургер від руху зміщується. "Він же твердий, як камінь, і лежить на скляній тарілці - так що, звичайно, їжа зсувається", - пояснила дослідниця.

Раніше цікаві досліди з їжею з McDonald's проводив нью-йоркський документаліст Норман Сперлок, автор гучного фільму "Подвійна порція" (Super Size Me). Сперлок протягом місяця харчувався виключно в McDonald's, знімаючи все, що відбувається з ним на відеокамеру, щоб довести згубний вплив фастфуду на організм. За 30 днів 33-річний чоловік набрав 11 кг і почав відчувати проблеми зі здоров'ям. Після виходу фільму Сперлока корпорації McDonald's довелося прибрати зі своїх ресторанів "зганьблену" суперпорцію Supersize.

Сперлок також зазначив, за який час розкладається їжа із закусочної. За його даними, за кілька тижнів сендвічі згнивають повністю, зате картопля фрі практично не змінює свого вигляду.

Читайте також:

У антирекламі McDonald's показали людину, яка померла через гамбургер

У Франції McDonald's запустив рекламу для геїв

У США жінка влаштувала погром у "Макдоналдсі" через гамбургер

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
8278
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація