Вчені: банани покращують чоловічу потенцію

Вчені: банани покращують чоловічу потенцію

Банани корисні / Фото: Вечерний Петербург

Чоловікам необхідно їсти багато бананів, картоплі, морепродуктів, горішків кеш'ю і макаронних виробів.

Фахівці з Сінгапуру прийшли до висновку, що регулярне вживання в їжу бананів корисне для здоров'я представників сильної статі. Ці фрукти, на думку вчених, дозволяють домогтися більш тривалої ерекції, а також покращують якість чоловічої сперми та підвищують ступінь фертильності, тобто здатність до відтворення потомства.

При цьому, щоб домогтися максимального позитивного ефекту, годувати бананами коханого чоловіка необхідно за певною схемою. Зокрема, молоді люди повинні з'їдати по одному плоду після кожних трьох днів.

Благотворні властивості бананів, на думку керівника проведеного дослідження професора Сін Чу Дайла, можна пояснити високим вмістом магнію, який здатний не тільки підвищувати потенцію, але і збільшувати кількість сперматозоїдів. Також позитивно впливає на чоловічу статеву функцію вживання в їжу картоплі, морепродуктів, горішків кеш'ю і макаронних виробів.

Раніше було прийнято вважати, що макарони, як і картопля, багаті вуглеводами, впливають на потенцію, скоріше, негативно, однак, на думку доктора Дайла, все навпаки.

До факторів, що провокує порушення в роботі чоловічого статевого апарату, лікар відносить куріння, вживання великої кількості спиртних напоїв, а також прийняття гарячої ванни, душу або регулярне відвідування сауни. Всі ці пункти поступово можуть призвести і до проблем з ерекцією, і знизити активність сперматозоїдів.

Читайте також:

Жінки визначилися, кого вважати справжнім чоловіком

Вчені: оргазм у чоловіків триває три години

Створено пиво, яке підсилює чоловічу потенцію

Повʼязані теми:

Наступна публікація