Вчені: оргазм у чоловіків триває три години

Вчені: оргазм у чоловіків триває три години

Чоловічий оргазм триває 2 години 53 хвилини і 20 секунд.

Дослідники виміряли тривалість актів еякуляції, що відбуваються в одного чоловіка за все життя, - отримані дані їх засмутили.

Команда експертів з Сінгапуру спільно з колегами з Нью-Йорка з'ясувала, на що здатний середньостатистичний представник сильної статі. За підрахунками вчених, якщо чоловік, який почав статеве життя у 18 років, в середньому витрачає на оргазм близько 2,5 секунд, а займається сексом два рази на тиждень, то до 58 років в цілому у нього на оргазм йде 2 години 53 хвилини і 20 секунд.

На чолі з професором-урологом Фан Веєм з центральної лікарні у Гленіглсі дослідники виміряли тривалість актів еякуляції, що відбуваються в одного чоловіка за все життя. Виявилося, що в сучасному світі існує безліч факторів, які перешкоджають досягненню великих статевих результатів.

Через повсякденну завантаженість і важкі умови виживання багато чоловіків відмовляються від сексуальних відносин, особливо це стосується тих чоловіків, які шлюб вважають рутиною, відзначають фахівці.

Оргазм є гарною розрядкою, що оздоровлює весь організм. Тому зневага або ігнорування регулярного інтимного спілкування позбавляє не тільки повноцінного задоволення, але й може призвести до порушень сексуальної функції, переконані вчені.

Читайте також:

Тіматі відмовився від сексу

Чоловік замінив кохану гумовою лялькою, схожою на неї

Секс-рекорд: 25-річна британка переспала з 5 тисячами чоловіків

Повʼязані теми:

Наступна публікація