Тіматі відмовився від сексу

Репер Тіматі дав обітницю: він припиняє будь-які сексуальні стосунки, поки не зустріне ту єдину, з якою створить сім'ю.

Репер Тіматі, якого на кожній вечірці бачать в компанії нової дівчини, оголосив, що збирається відмовитися від сексу.

"Я дійшов висновку, що секс як секс мене більше не цікавить. Тепер тільки, якщо покохаю. Тобто поки не буде кохання, у жодної на цій планеті немає шансу", - дав обітницю артист на своїй сторінці в Twitter.

Тіматі пояснив причини свого вельми сміливого рішення наступним чином: "Я втомився від того, що діється навколо мене. Безликий сексуальний потік, що перетворився на божевільне, і, що найстрашніше, одноманітне інтимне життя, маленькі й не дуже представниці жіночої статі, що безпідставно наповнили мої будні і свята, безкінечні і безладні статеві зв'язки. Я хочу зупинити це!"

Артист більше не хоче чути про те, що секс - не привід для знайомства, він збирається вступати в інтимні стосунки, тільки якщо буде кохання.

"Я припиняю будь-які сексуальні стосунки доти, поки не зустріну ту єдину, з якою створю сім'ю. Я хочу чистого і щирого почуття", - запевнив Тіматі.

До речі, це вже не перша подібна заява зірки. У свій день народження Тіматі замислився про те, що час стати розсудливим і створити сім'ю: "Мені 27, я дорослий чоловік, який знає, що робити в цьому світі для того, щоб сидіти на його вершині ... Час створювати сім'ю".

Читайте також:

Тіматі відсвяткував день народження у Франції

Інна Цимбалюк провела з Тіматі вікенд в Парижі

Тіматі у Києві показав стриптиз

За спермою Тіматі вишикувалась черга фанаток

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: