Чоловік замінив кохану гумовою лялькою, схожою на неї

Чоловік замінив кохану гумовою лялькою, схожою на неї

Секс-лялька - копія коханої італійця / Фото: The Sun

Чоловік, якого покинула кохана, попросив майстра зробити її точну копію. Щоправда, груди у неї мають бути більші, а сідниці - привабливіші.

Італійський бізнесмен, від якого пішла його подруга, замінив жінку дуже схожою на неї секс-лялькою. За абсолютно точну копію своєї колишньої коханої 50-річний чоловік заплатив 23 тис. дол.

Бізнесмен звернувся до Дієго Бортоліна, який займається створенням і виробництвом секс-ляльок в місті Тревізо на півночі Італії.

Чоловік приніс знімки дівчини, яка його покинула, і попросив: "Зробіть мені точно таку ж, тільки щоб груди були більші". За словами Бортоліна, на фото була зображена усміхнена білявка.

Замовник також попросив майстра, щоб у секс-ляльки були більш привабливі сідниці.

Чоловік хотів, щоб секс-іграшка стала точною копією його колишньої подруги і копіювала всі особливості її тіла, аж до форми нігтів і зубів.

Це замовлення обійшовся йому у 23 тис. дол. Сума більш ніж в 4 рази перевищує звичайну ціну, яку Бортолін призначає за створення однієї ляльки.

За словами майстра, він виконав бажання замовника: зробив вдосконалену за деякими параметрами копію екс-дівчини італійця - блондинка, її зріст близько 1 метра і 60 сантиметрів, а важить лялька, як і реальна дівчина - 58 кілограмів.

Читайте також:

Вчений герой-коханець лишив своїй вдові науковий секс-щоденник

Секс-рекорд: 25-річна британка переспала з 5 тисячами чоловіків

Створено першу в світі аудіокнигу по "Камасутрі"

Повʼязані теми:

Наступна публікація