Вчений герой-коханець лишив своїй вдові науковий секс-щоденник

Вчений герой-коханець лишив своїй вдові науковий секс-щоденник

Секс-щоденник вченого героя-коханця / Фото: Life News

80-річна жінка знайшла зошит, в якому її чоловік записував свої любовні пригоди. Усе життя дружина вважала свого чоловіка зразковим сім'янином.

Вдова педагога, який викладав фізику в одному з російських вузів, знайшла секс-щоденник свого чоловіка через 10 років після його смерті.

80-річна жінка, розбираючи речі у шафі чоловіка, знайшла зошит, в якому її чоловік записував свої любовні пригоди. Усе життя дружина вважала свого чоловіка зразковим сім'янином.

Свої мемуари російський "Казанова" почав вести в 1962, при цьому його записи схожі, швидше, на наукову роботу, а на спогади про еротичні авантюрах.

Викладач описував фігуру і манеру поведінки кожної жінки, перераховував її ерогенні зони, аналізував прийоми, завдяки яким йому удвлось спокусити її. Усі дами, з якими педагога пов'язували інтимні стосунки, були класифіковані.

Автор секс-щоденника не приховував, що наукові дослідження любові цікавили його не менше, ніж самі романи.

Так, зі скрупульозністю справжнього вченого, він замальовував у зошит нові пози особистої "Камасутри" і з талантом справжнього художника малював на сторінках їхні портрети.

При цьому, дружина фізика завжди була впевнена, що чоловік не зраджує їй. У 1999 році подружжя, які виховали двох синів, відсвяткували золоте весілля.

Читайте також:

Під Ермітажем у Петербурзі намалювали величезний фалос

Жінку затримали за мастурбацію і перегляд порно за кермом

Швейцарських водіїв забезпечать кабінками для сексу

Повʼязані теми:

Наступна публікація