Під Ермітажем у Петербурзі намалювали величезний фалос

На асфальті в центрі Санкт-Петербурга "байкер-умілець" зобразив 10-метровий фалос: міліції він здався схожим на "крокодильчика".

Фалос перед Ермітажем
Комсомольская правда
Фалос перед Ермітажем
У Санкт-Петербурзі минулої ночі знову намалювали величезний фалос - цього разу на Дворцовій площі перед Ермітажем.

Десятиметровий непристойний малюнок був виконаний на асфальті, скоріш за все, покришками мотоцикла або мопеда: судячи з усього, якийсь "народний умілець" нарізав кола на місці, залишаючи після себе сліди паленої гуми. Після цього він просто домалював відсутні лінії.

Через день малюнок змили комунальні служби. А поки він був, перехожі дивилися на нього з посмішкою, ту ж реакцію фалос викликав у співробітників правоохоронних органів.

"Ха-ха. А з цього боку він схожий на крокодильчика. Ой-ой-ой, а хто ж це зробив?", - посміхнувся сержант міліції.

Утім, правоохоронці пообіцяли журналістам обов'язково повідомити про цей іцидент керівництву. Проте навряд чи когось вдасться покарати, так як мораль і етика у російському законодавстві не прописані. Як пояснили міліціонери, байкер-художник, якби його зловили в момент творчості, міг сказати, що його просто занесло, і він упав. А сліди від шин самі сплелися в невибагливий малюнок.

Традицію монументальних непристойностей заклали в Петербурзі учасники арт-групи "Війна", які цього літа вночі вивели фарбою з каністр 65-метровий фалос на розвідному Литейному мосту.

Після того, як міст розвели, фалос "став" навпроти будівлі управління ФСБ по Санкт-Петербургу і Ленінградській області. "Художники приготували всім співробітникам Федеральної Служби Небезпеки стартовий космічний майданчик для відправки у позаземні цивілізації", - пояснили прихований посил своєї акції художники.

Читайте також:

На вершині телевежі в Єкатеринбурзі виявили велике непристойне слово (відео)

Навпроти будівлі ФСБ в Петербурзі "підняли" 65-метровий фалос

В Росії відбувся заплив на гумових блондинках з секс-шопу

Навпроти музею "Сталінградська битва" встановили 2-метровий червоний фалос

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: