Вагітна Міранда Керр оголилася для Vogue

Відома модель і дружина славетного "ельфа" Орландо Блума, будучи вагітною, роздяглася для вересневого номеру італійського Vogue.

У вересневому номері журналу Vogue опубліковані 3D-фото оголеної Міранди Керр, австралійської супермоделі, яка нещодавно вийшла заміж за британського актора Орландо Блума.

Нещодавно в пресі з'явилася інформація про те, що Міранда чекає дитину. Однак її знімки у Vogue не мають нічого спільного з фотографіями голих знаменитостей "з животиком", які стали особливо популярними в 2006-2007 роках.

Фотографії Міранди для Vogue робив відомий фотохудожник Стівен Мізель. Один зі знімків прикрашає обкладинку журналу. До вересневого номеру Vogue додаються спеціальні окуляри для перегляду 3D-зображень.

Міранда Керр народилася 20 квітня 1983 року. Почала працювати в модельному бізнесі з 13 років. Її предки були етнічними персами, сербами, турками і філіппінцями. Вона росла на бабусиній фермі, з дитинства захоплювалася верховою їздою і мотоциклами.

Керр є найбільш високооплачуваною моделлю австралійського походження і входить до ТОП-10 найбагатших супермоделей світу.

Вона називає себе послідовницею буддистської школи Нітірен, і розповідала, що після сну і перед сном вона кожного дня співає по 20 хвилин.

Влітку цього року Міранда вийшла заміж за британського актора Орландо Блума.

Читайте також:

Міранда Керр на четвертому місяці вагітності

Містична фотосесія Міранди Керр для Numero

Міранда Керр рекламує весільну нижню білизну

Повʼязані теми:

Наступна публікація