З'явилися презервативи для вегетаріанців

У світі все більш популярними стають інтимні іграшки з органічних матеріалів, які не шкодять ані довкіллю, ані самій людині.

"Рух зелених" почав опікуватися приналежностями для сексуальних втіх. Прибічники екологічно чистих продуктів створили вегетаріанські презервативи, органічні лубриканти і механічні вібратори, які треба заводити вручну.

На ринку "іграшок для дорослих" з'явилися компанії, які продають виключно не шкідливі для довкілля препарати. Так, фірма Earth Erotics торгує екологічно чистими товарами - від органічного масла для масажу до батогів із старих велосипедних камер.

Один з найбільших виробників презервативів Trojan почав пропонувати, окрім синтетичних, презервативи зі шкіри ягняти, які розкладаються в навколишньому середовищі. В інших фірм є презервативи для вегетаріанців: білок, який витягується з молока, замінений в них какао. "Але на смак вони не шоколадні", - пише The Time.

За даними екологів, поки що більша частина інтимних гелів на американському ринку містить хімікати, які входять до складу антифризу і засобів для чищення духовок.

Виробники можуть брати практично будь-які компоненти - наприклад, бісфенол-а, який використовується для пом'якшення пластмаси, а він може викликати у дівчат передчасне статеве дозрівання, а у хлопців - зниження вироблення сперми.

Тож страх перед "хімією" провокує зростання попиту на інтимні іграшки з неіржавіючої сталі, червоного дерева і скла.

Читайте також:

Дорогі презервативи "вб'ють" кілька мільйонів українців

В Європі продають купальник-бікіні, який розчиняється у воді

Секс виник як спосіб захисту від паразитів

В США криза спричинила бум на секс-іграшки серед жінок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: