Андрухович: галичанину ніколи не стати президентом України

В Україні галичанин ніколи не може стати президентом. Це вже апріорі знищує будь-які його шанси, заявив Юрій Андрухович.

В Україні, пострадянській країні, галичанин ніколи не може стати президентом.

Про це заявив в інтерв'ю український письменник Юрій Андрухович, відповідаючи на запитання, чи міг би він стати президентом України, наголошуючи, що об'єктивний фактор його походження знищить будь-які його шанси.

"У нас галичанин ніколи не може стати президентом. Це вже апріорі знищує будь-які його шанси... Я не можу уявити себе в ролі президента", - заявив він.

За його словами, влада - це неволя.

"Для мене те, що наді мною немає ніяких начальників, і я ні для кого не є начальником, є дуже цінною якістю. Я дуже боюся його якимось чином загубити. Я навіть відмовляюся від пропозицій, включити мене в той чи інший партійний список під час виборів ", - зазначив письменник.

Андрухович також наголосив, що Галичина неможлива у "відриві від Великої України" - таким чином вона втратить свою місію і таким чином сенс існування - те, що робить її саме Галичиною.

"А місія полягає в тому, що повинна бути Україна зі столицею в Києві, має бути різноманітність регіонів і земель, а Галичина - це такий певний форпост десь там на Заході, який покликаний ставити певні тенденції, але робити це за допомогою« східняків » . На провідні ролі все одно треба висувати ... ", - стверджує він.

Нагадаємо, раніше Андрухович заявляв, що Крим і Донбас політично є частиною російської нації, тому потрібно дати можливість цим регіонам відокремитися від України.

Як повідомлялось, у Львові заявляли, що українська державність не стала б такою, як зараз, якщо б не Галичина, її тиск на Велику Україну.

Читайте також:

Андрухович: для Донбасса угнетатель всегда сидит в Киеве

Андрухович: Янукович зробить державною мову попси і блатняка

Андрухович переконує, що не натякав на відокремлення Донбасу і Криму від України

Андрухович: нас знову ведуть до диктатури

Андруховичу наснилося, що він має застрелити Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: