Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Астрологи розповіли про майбутнє українських політиків

Юлії Тимошенко астролог пообіцяв "білу смугу" лише наприкінці року. Зоряний час Віктора Януковича припадає на 2014-2015 роки. Сергієві Тігіпку не радять розпочинати жодних реформ до наступного року.

В День Незалежності українські астрологи дали прогноз: що чекає країну та її політичних лідерів згідно з наукою про зірки.

Зокрема, Юлії Тимошенко астролог Валерій Заблоцький пообіцяв "білу смугу" лише наприкінці року. Тоді є шанс поліпшити партійні та особисті справи. Наразі ж, за словами Заблоцького, включився "несприятливий аспект, пов‘язаний з усамітненням, неприємностями."

Цілком імовірне відродження відносин із таким же, як у Тимошенко, "повітряним знаком" - російським прем‘єром Володимиром Путіним.

"Путін дракон – Тимошенко за зодіаком щур. Гороскоп каже, що дракон потребує щура!", - зазначає астролог Григорій Матвієнко.

Прем'єру Миколі Азарову за прогнозами у найближчі кілька років доведеться ще більше працювати. Щоправда, він постійно залишатиметься в тіні колег та однопартійців. Через планети навіть українська мова у прем'єра страждає, впевнені астрологи.

"Те як він зараз розмовляє – це якраз і є у нього в стальній карті, і це планети тиснуть на нього!", - зазначив Матвієнко.

Тигрові за роком народження - Віктору Януковичу – його знак подарував наполегливість та сили боротися. За словами астролога Олени Осипенко, він народився під знаком раку "доробити те, що не було дороблено", а його зоряний час припадає на 2014-2015 роки.

Арсеній Яценюк, за словами астрологів, вміє привертати до себе увагу зірок. Тому навіть попри складний нинішній період, його справи підуть угору.

"З 2015-го буде чимало сприятливих аспектів і щаститиме в усьому. Так що вони зможуть з Януковичем об‘єднатись", - зазначає Осипенко.

Сергієві Тігіпку не радять розпочинати жодних реформ, принаймні до наступного року. Інакше всі вони мають провалитися.

"Він може більше наламати дров, ніж зробити щось корисне", - наголошує голова Спілки астрологів України Олена Калантарова.

Проте найгірше всього Леоніду Черновецькому, вважають астрологи. Його справи, за словами знавців зірок, будуть поганими аж до 2021. Мерові небо нібито обіцяє самотність, проблеми із бізнесом та політикою.

"Для нейтралізації цього аспекту Черновецькому треба бути ближче до лікарів, іноземців, подалі від влади і владоможців", - зазначає Калантарова.  

Однак, визнають астрологи, Черновецький має чудовий космічний інтелект і вміє протидіяти невдачам.

Українцям фахівці обіцяють поступові зміни на краще. Навіть нашумілий день кінця світу - 21 грудня 12 року - буде щасливим, бо колись це було свято коляди! Найкраще країна заживе після 2016 року.

Читайте також:

Астрологи розповіли, коли в Україні настане покращення життя

Українські астрологи вимагають визнати їх вченими

Астроном: знаки Зодіаку зрушилися на місяць

Відео Астрологічні прогнози для України

Залиште свій коментар

Вибір редакції