Азаров попередив Тігіпка, що той нарвався

Азаров дорікнув Тігіпку, що він має пам’ятати про те, що є членом уряду і що його думку можуть трактувати як загальну думку уряду, а це не так.

Прем’єр Микола Азаров прокоментував заяву віце-прем'єра Сергія Тігіпка про те, що слухати простих людей у ході економічних реформ не можна.

"Ну, він і нарвався. Тому що в понеділок на урядовій оперативній нараді, я йому сказав, що ти не забувай, що ти член уряду. І коли ти говориш, можуть подумати, що весь уряд так вважає. І я так не вважаю, перш за все ", — сказав Азаров в ефірі одного з телеканалів.

Раніше віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко заявляв: щодо Податкового кодексу треба розмовляти з експертами і орієнтуватися тільки на експертну думку.

Нагадаємо, що Верховна рада 18 листопада прийняла Податковий кодекс. Введення документа в цілому передбачене з 1 січня 2011 року, водночас для низки норм документом передбачений перехідний період від трьох до шести місяців.

Під час розгляду Податкового кодексу під стінами парламенту, а згодом і на Майдані Незалежності, проходили багатотисячні мітинги. Підприємці протестували проти прийняття документа.

3 грудня Податковий кодекс був підписаний президентом Віктором Януковичем після внесення правок Верховною радою 2 грудня.

В ніч на п'ятницю, 3 грудня, міліція демонтувала наметове містечко на Майдані Незалежності в Києві. Правоохоронці виконували рішення суду, який заборонив проведення акцій протесту в центрі Києва.

У свою чергу підприємці, які протестують проти цього документа, планують продовжувати боротьбу вже у понеділок 6 грудня.

Читайте усю хроніку "нового Майдану": підприємці проти Податкового кодексу.

Читайте також:

Оприлюднено нову редакцію Податкового кодексу

Почалися звільнення авторів Податкового кодексу

Нові правила для спрощенців: як тепер платити податки

Рада внесла до Податкового кодексу поправки Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: