Азаров вичитав Табачника за хаос у вузах

Микола Азаров попередив Дмитра Табачника про неприпустимість зайвого ажіотажу в роботі приймальних комісій ВНЗ і висловився за продовження термінів вступної кампанії.

Прем'єр-міністр Микола Азаров попередив міністра освіти Дмитра Табачника про неприпустимість зайвого ажіотажу в роботі приймальних комісій ВНЗ і висловився за продовження термінів вступної кампанії.

"Я попереджаю міністра, що ситуацію необхідно виправляти. Потрібно сказати всім абітурієнтам, що термін прийому документів необхідно продовжити, наприклад, на два тижні. Виступити і прямо сказати", - сказав прем'єр, відкриваючи засідання уряду в Києві в середу.

Азаров відзначив, що, на його думку, великі черги у приймальних комісіях у вузах свідчать не про збільшення бажаючих навчатися, а про прорахунки в організації.

Нагадаємо, напередодні Дмитро Табачник заявив, що Міністерство освіти і науки України не бачить підстав для продовження термінів роботи приймальних комісій у вузах на два тижні.

"Сьогодні терміни вступної кампанії затверджені міністерством. Селекторна нарада з керівниками вищих навчальних закладів усієї України свідчить, що вони чітко дотримуються. Ректори абсолютно впевнені, що всі необхідні дії буде здійснено в необхідні терміни. Немає жодного побоювання, що будуть порушені терміни вступної кампанії" , - сказав він на прес-конференції у вівторок у Києві.

Комітет Верховної ради з питань науки і освіти також виступив проти продовження термінів роботи приймальних комісій на два тижні.

Нагадаємо, 15 червня в Україні стартувала вступна кампанія. Вона триватиме два тижні, а не місяць, як у минулому році, і пройде за новими правилами. У перші ж дні кампанії у приймальних комісій вишикувалися величезні черги, у багатьох вузах абітурієнти годинами стоять на спеці.

Читайте також:

Табачник знайшов спосіб позбутися черг до вузів

Вступну кампанію до вузів не продовжать

Табачник: студенти мусять платити за навчання не менше 10 тисяч

Табачнику віддали Києво-Могилянську академію

ВідеоАзаров вичитав Табачника за хаос у вузах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: