Черговий конфуз: Янукович не осилив назву космодрому (відео)

Цього разу президент не зміг осилити назву космодрома у Бразилії. Двічі – спочатку у Харкові, потім у Києві, - Янукович боровся зі складною назвою "Алкантара", і двічі зазнав поразки.

Президент Віктор Янукович не перестає тішити новими конфузами. Щоправда, тепер вони еволюціонують у категорію мовних каламбурів.Цього разу він не зміг осилити назву космодрома у Бразилії. Двічі – спочатку у Харкові, потім у Києві, - Янукович боровся зі складною назвою "Алкантара", і двічі зазнав поразки.У виконанні президента "Алкантара" стала "Балкантаврою".Причому, коли Янукович вперше у Харкові переплутав назву, схоже, ніхто з його підлеглих навіть не наважився йому повідомити, що він неправильно запам'ятав найменування космодрома. Тому вже через декілька днів у Києві Янукович знову назвав "Алкантару" "Балкантаврою".

Зауважимо, що Віктор Янукович широко відомий своїми мовними, літературними і географічними конфузами. Свій найвідоміший ляп він допустив під час виборів 2004 року. Заповнюючи тоді анкету кандидата в президенти, Янукович визначив своє вчене звання як "проффесор". Пізніше він назвав поетесу Анну Ахматову Анною Ахметовою.

Читайте також:

Янукович зміг вимовити слово "археологія" лише з четвертої спроби

Янукович заплутався у слові "вувузела"

Янукович став жертвою прихованої камери (відео)

Янукович заступився перед Табачником за українські "шкіли" (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: