Чорновіл: НАТО провокує тероризм

Член Партії регіонів Тарас Чорновіл вважає, що у разі вступу до НАТО Україна може стати мішенню для терористів.

Депутат Верховної ради 5-го скликання, член Партії регіонів Тарас Чорновіл вважає, що у разі вступу до НАТО Україна може стати мішенню для терористів. Про це він заявив в ефірі телерадіокомпанії ”Вінниччина”.

За словами Чорновола, будь-яка нова країна НАТО стає мішенню для терористів, ”і НАТО від цього захистити не може”.

Тарас Чоновіл
УНІАН
Тарас Чорновіл вважає, що, вступивши до НАТО Україна накличе на себе біду
”Що стосується НАТО, то ми вважаємо що це членство Україні не потрібне. Вступ до НАТО – це конфлікт із Росією, а також усіма терористичними організаціями світу”, - заявив він.

Регіонал вважає, що в України немає зовнішніх ворогів, з якими б міг розгорітися збройний конфлікт. “Ніхто на нас нападати не збирається, але від криміналітету, наркомафії і тероризму НАТО не захищає”, - додав він.

Як повідомляв iPlus, Партія регіонів виступила з ініціативою провести референдум на теми статусу російської мови, позаблокового статусу України і прямого обрання керівників обласних і районних адміністрацій.

12 вересня лідер партії Віктор Янукович заявив, що Партія регіонів планує до кінця виборчої кампанії підготувати і направити в ЦВК документи для реєстрації ініціативних груп з проведення референдуму.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: