Гелікоптер з міністром оборони ледь не впав на село

Дата публікації
Перегляди
5151
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Гелікоптер з міністром оборони ледь не впав на село

Життя Дмитра Саламатіна опинилося під реальною загрозою

У вертольота з Саламатіним на боту відмовив двигун, повідомили очевидці.

Гелікоптер МІ-8, на борту якого був міністр оборони Дмитро Саламатін, здійснив аварійне приземлення в Житомирській області, повідомляє ТСН. Вертоліт сів просто на полі через несправність паливної системи.

Очевидці події, жителі села Симони, розповіли, що екіпаж робив все можливе, щоб відтягти машину якнайдалі від села. Селяни тепер радіють, що і люди, і хати залишилися цілі.

Військовий гелікоптер симонівці помітили близько восьмої вечора у четвер, 12 квітня. Він йшов на посадку. Було видно, що з машиною щось не так. Гелікоптер несамовито хитало у повітрі.

Потім, розповідають місцеві жителі, у гелікоптера відмовили лопаті, і він пішов хвостом донизу.

"По розмовам льотчиків - між собою розмовляли - ми зрозуміли, що відмовив двигун. З їх слів ми зрозуміли, що там був міністр оборони, їх приїхали забрали. Там зразу поставили варту", - розповів очевидець, який першим бачив машину після аварійного приземлення.

Дізнатися всі подробиці ні цікавим селянам, ані журналістам на місці не вдалося. Одразу по приземленні на Житомирщині до вертольота не пускали, по периметру виставили вартових.

Перші офіційні враження тільки з Києва вдалося почути від одного з пасажирів того рейсу - речника Міноборони.

"Мене вразило, наскільки наші люди сприймають якісь такі проблеми. Одна машина приїхала, лісники під'їхали, навіть пожежну машину підігнали. І люди так дуже переймалися проблемами, які в нас виникли", - директор Департаменту преси та зв'язків із ЗМІ Міноборони поділився Олександр Клубань.

Вертоліт відремонтували на місці та підготували до вильоту у столицю. На базу своєї дислокації МІ-8 полетів своїм ходом.

Не забарились і висновки Міноборони про стан бойової техніки. "Міністр оборони наголосив, вчора і сьогодні відповідне завдання поставив посадовим особам, щоб зробити все, щоб наша техніка була відновлена, модернізована. Тому що таких випадків не може бути", - повідомив Клубань.

Україна ледь не позбулася міністра оборони

Україна ледь не позбулася міністра оборони

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5151
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація