Герман порадила Тимошенко піти до перукаря та психоаналітика

На думку Ганни Герман, Юлія Тимошенко поводиться, як жінка, яку кинув коханий, тому вона вирішила дати "покинутій Тимошенко" кілька "жіночих" порад.

Заступник глави Адміністрації президента Ганна Герман закликала Юлію Тимошенко не погрожувати Україні єгипетською революцією, а змиритися з програними виборами, піти до перукаря та до психоаналітика.

На думку Герман: "Тарас Березовець мав рацію – Тимошенко зараз справді потрібен не політтехнолог, а психоаналітик Схоже, що вона не змогла позбутися комплексу, породженого внаслідок програних нею президентських виборів. Тимошенко хапається як за соломинку за будь-яку тему, якщо в ній є хоч би гірчичне зерно надії на здійснення її мрії про президентство".

№Події в Єгипті чомусь здалися Тимошенко такими, що можна було б проводити паралелі та закликати народ до подібних подій в Україні. Ця змучена власними комплексами жінка, схоже, всерйоз повірила, що атмосферу з-над Нілу можна перенести на береги Дніпра, і її очі знову засвітилися сподіваннями... А може ще не "всьо пропало"?" - Написала Герман у своєму блозі.

"Але воно таки пропало. Розумно було б погодитися з реаліями. Розчесати косу, бо хорошая... І дивлячись в дзеркало, подумати, що можна і що треба зробити в ситуації, яка склалася", - роздумує Герман.

Заступник глави Адміністрації президента дає "жіночі" поради Тимошенко: "Обставини, в яких опинилася Тимошенко (при її сприйнятті події) зараз нагадують положення покинутої жінки. Коханий (у даному випадку влада) пішов до іншої. Що робить жінка в такій історії? Найчастіше – йде до перукаря. Я б на місці Юлі постриглася. Не в черниці, як радив їй Березовський. Я просто змінила б зачіску, стиль і не тільки в одязі, а й в поведінці. Зайнялася б сиротами, наприклад. Чи старенькими бездомними людьми, чи хворими. І весь час віддавала б людям, які потребують любові і тепла".

Герман ще розповіла, щоб робила вона, якби була Тимошенко: "Змінила б гнів на милість. І замість полум'яних сердитих заклинань про те, який поганий президент Янукович писала б йому конкретні пропозиції про те, як поліпшити життя людей. Це можна було б робити в вигляді, наприклад, альтернативних законопроектів або рішень опозиційного уряду. До речі, Юля зовсім занедбала опозиційний уряд – він давно не засідав, давно нічого не пропонував. А Україні потрібна така опозиційна інституція. І оскільки Тимошенко перестала займатися своїм опозиційним урядом, то може свій створив би Яценюк, Наливайченко чи навіть Тягнибок".

"Словом, Тимошенко повинна змінити стиль. Той що вона вживає останніми роками – оцей надрив, застібнутий на останній ґудзик - відпрацював своє. Він радше викликає алергію, ніж цікавість. Уже не дратує опонентів, і не цікавить прихильників. Тимошенко виходить з моди. Щоб цей факт не стався доконаним потрібне, як казала одна знаменита леді, перезавантаження", - каже Герман.

"Не можна, однак, не погодитися з Тимошенко в одному – в тому, що революція –як стихія. Вона може прийти нежданно - негадано. І жодна країна від цього не застрахована. Це правда. Треба при цьому лише пам'ятати, що стихія несе руйнування. Несе смерть. Революція в Єгипті – це сотні смертей. Це втрачені близькі для багатьох людей – матері, сестри, брати, чоловіки, дружини, батьки. Чи може здорова відповідальна людина прикликати стихію свідомо на свою землю? Чи може хтось гарантувати, що під час тієї стихії хтось з нас не втратить своїх рідних? Історія знає одного вождя, який весь час говорив про революцію. Йому вона вдалася. Але історія знає і про те, що було потім. Були тюрми, був Голодомор, було винищення цілих народів і націй. Чи ми цього хочемо? Якби наша доморощена революціонерка могла думати і про це, а не лише про свою нав'язливу мрію про владу, може б це її трохи остудило...", - резюмувала Анна Герман.

Читайте також:

Герман звинуватила Тимошенко в спробі "політичного самогубства "

Грищенко: із Тимошенко такий же прем'єр, як із Че Гевари сантехнік

Тимошенко: Янукович не дочекається, щоб я втекла з країни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: