Харків викинув більше 4 млн гривень на 15 імпортних пилососів

В місті не вистачає прибиральників. Проблему вирішили закупівлею імпортної техніки.

Кернес особисто перевірив техніку: працює добре / Фото: Сегодня
Нову сміттєзбиральну техніку бельгійського виробництва представили у п'ятницю, 21 жовтня, на площі Свободи в Харкові. Як повідомив харківський міський голова Геннадій Кернес, закуплено 15 вуличних пилососів. Їх розподілили між районами міста, а також КП "Харківзеленбуд" і КП "Шляхрембуд".

Як зазначив Кернес, вартість одного пилососа - 291 тис. грн. За словами міського голови, в залежності від того, як зарекомендує себе нова техніка, буде прийнято рішення про придбання більшої кількості пилососів.

Директор Департаменту комунального господарства міськради Віктор Кітанін повідомив, що пилососи працюють на електроприводі, управляються вручну, і тому є екологічно чистою технікою. "Оскільки у нас не вистачає працівників з прибирання міста, було прийнято рішення закупити таку техніку. Вона буде використовуватися для прибирання сміття в парках, скверах, на вулицях міста", - зазначив Кітанін.

Кернес особисто спробував попрацювати на одному з пилососів. За його словами, така техніка використовується в багатьох європейських містах.

Після передачі техніки працівникам комунального господарства машини відправили прибирати центральні вулиці міста.

Нагадаємо, на благоустрій Харкова і раніше викидалися непомірно великі гроші. Так, минулого року новозбудовану станцію метро "Олексіївська" обладнали лавками вартістю по 8 тисяч доларів кожна.

Читайте також:

Добкін і Кернес гасали по Харкову на велосипедах

Кернес не має ні квартири, ні будинку, але має Porsche й Mercedes

Добкін і Кернес гасали по Харкову на велосипедах

Повʼязані теми:

Наступна публікація