У метро Харкова встановили лавки по 8 тисяч доларів кожна

У метро Харкова встановили лавки по 8 тисяч доларів кожна

Нова станція "Олексіївська" / Фото: УНІАН

Харківська влада виділила 80 тисяч доларів на лавки у метрополітені, але вже два роки не може зробити для інвалідів пандус за 6 тис. гривень.

Харківський метрополітен опинився в центрі скандалу. Стало відомо, що нову станцію "Олексіївська" обладнали лавками вартістю по 8 тисяч доларів кожна.

Всього на станції встановили 10 лавок. Провінційний шик здивував навіть столичних чиновників, дізналися "Гроші". Віце-прем'єр-міністр, міністр інфраструктури Борис Колесніков заявив меру міста Геннадію Кернесу, коли той сів на лавочку: "А потім розповіси журналістам, чому ці лавки вартують 63 тисячі".

Утім, наказу віце-прем'єра Кернес так і не виконав. Питання журналістів про ціну лавок "не чує" вже місяць. Натомість його підлеглі божаться, що ці лавки - справжній витвір мистецтва.

"Це не просто так. Це індивідуальне виготовлення, за повністю індивідуальною технологією", - стверджує Анатолій Кравчук, заступник директора Департаменту будівництва та шляхового господарства.

Проектувальники станції "Олексіївська" переконують, що в початковому проекті сідла були інші, і за значно меншою ціною. "Вони там поміняли щось – це їхня прерогатива. Захотіли інші матеріали – їхня справа. Зробили іншу лавку", - заявив директор "Харківметропрект" Володимир Коровніченко.

За початковим проектом, розповів він, планувалася металева лавка. Однак після гучного скандалу навколо підземних лавок свою початкову ціну директор "Харківметропрект" називати побоявся.

Тим часом харків'яни з обмеженими можливостями вже кілька років домагаються від влади зробити пандус – за 6 тисяч гривень – щоб забезпечити інвалідам свободу пересування. Однак чиновники одповідають, що на це у них немає грошей.

Читайте також:

Митрополит Володимир оселився у розкішкому маєтку на Печерських пагорбах

Чиновники використовують Євро-2012, щоб відбирати в українців землю

У Харкові відкрили станцію метро вартістю півмільярда

У метро Харкова встановили лавки по 8 тисяч доларів кожна

У метро Харкова встановили лавки по 8 тисяч доларів кожна

Повʼязані теми:

Наступна публікація