Індія посилить правила видачі віз для українських жінок

Дата публікації
Перегляди
2437
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Індія посилить правила видачі віз для українських жінок

В Індії злякалися зростання кількості повій з країн СНД

Українкам стане складніше отримати візу до Індії - в Делі злякалися зростання кількості повій з країн СНД.

Індія хоче посилити правила видачі віз для українок та росіянок через зростання кількості секс-працівниць, які прибувають з країн СНД.

МЗС Індії запропонував індійським дипломатичним представництвам в Україні, Росії, Казахстані та Киргизії ретельніше розглядати звернення на отримання візи від жінок у віці від 15 до 40 років, пише газета Times of India з посиланням на власні джерела.

За даними видання, кількість повій, які прибувають до Індії з цих країн, постійно зростає. Лише в столиці Делі зараз працюють до 3,5 тисячі "нічних метеликів" з країн СНД.

У посольстві РФ в Індії пояснили, що з самої Росії (можна припустити, що і з України) насправді до Індії приїжджає зовсім небагато "жриць кохання". Однак усіх дівчат з СНД, зокрема з держав Середньої Азії, яких нерідко затримує індійська поліція за проституцію, традиційно тут називають "росіянами".

Зазначимо, що щороку в Індію приїжджають десятки тисяч туристів з України та Росії, яка в останній рік стала ще більш популярною через туристичну кризу в постреволюційному Єгипті. Як саме індійські дипломати збираються "відсіювати" потенційних секс-працівниць, поки не ясно.

Читайте також:

В Індії таксисти побили туристів з України камінням і палицями

Єгипетські готелі стоять напівпорожні, а іноземці озброюються

В Індії розлючений водій насмерть задавив 7 туристів

Українські повії дорожчі за російських на 2 долари

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2437
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація