Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кабмін після карантину відкрив пішохідний пункт пропуску на кордоні з Польщею

Кабмін після карантину відкрив пішохідний пункт пропуску на кордоні з Польщею

Пункт пропуску "Шегині" запрацює у зв'язку з послабленням карантину.

Україна після запроваджених обмежень у зв'язку з коронавірусом COVID-19 відкриває пішохідний пункт пропуску "Шегині" на кордоні з Польщею. Відповідну постанову ухвалив Кабінет Міністрів України під час засідання 13 травня.

Як пояснюється, це рішення ухвалили, з метою уникнення перешкод для міжнародної торгівлі, пов'язаних з обмеженням кількості чинних пунктів пропуску через державний кордон, поновлення руху пішоходів та автомобільного транспорту, що сприятиме подальшому розвитку відносин між Україною та Польщею.

"У  зв'язку з послабленням карантину у нас виникла така необхідність, тому пропоную підтримати цю постанову", - сказав очільник Міністерства внутрішніх справ Арсена Аваков.

Водночас, у нього уточнили, від якої дати починає працювати пункт пропуску, на що Аваков відповів: "Є пропозиція від дня опублікування, оскільки потім виникає проблема вантажообігу, коли через автомобільні  пункти пропуску не пропускаємо пішоходів і пішоходи йдуть...". Таким чином, рішення про дозвіл роботи пішохідний пункт пропуску "Шегині" набуде чинності від моменту опублікування документу.

Зазначимо, що Польща ще на місяць подовжила дію карантинних обмежень на кордоні з країнами ЄС. Обмеження полягають в тому, що перетинати кордон країни можна лише у деяких визначених пунктах пропуску. 

Нагадаємо, 6 травня уряд дозволив відновити вантажні перевезення через пункт пропуску "Рава-Руська" та "Скадовський морський торговельний порт" після запровадження обмежувальних заходів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції