Камери мобільних телефонів витісняють з ринку фотоапарати

Камери мобільних телефонів витісняють з ринку фотоапарати

visualhunt.com/1298

Спад продажів фотоапаратів в Україні почався років шість тому.

Продажі фотокамер падають, а під час вибору смартфонів покупці все частіше звертають увагу на якість вбудованої камери.

Про те, чи означає така тенденція смерть фотоапаратів — 18 лютого йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Вона з дипломом спеціаліста, але не припиняє шукати себе далі. Зараз Євгенія Антонова вчиться на маркетолога, а в соціальних мережах пише про свій шлях самореалізації.

Кожну історію Євгенія ілюструє фотографією. Композицію з книжок, конспектів, кави та солодощів на столі дівчина викладає саме для знімка. Доповнені картинками навіть серйозні тексти аудиторія сприймає краще та охочіше.

Із фотоапаратом дівчина попрощалася років із п'ять тому. Телефон, на відміну від камери, завжди з Євгенією.

У руках професіонала телефон справді перетворюється на суперкамеру. Оператор ТСН Олександр Аліфанов більшість фото для соціальних мереж знімає на телефон. Його світлини справді зачаровують, це підтверджують і лайки від фоловерів. Саме за телефоном Олександр бачить майбутнє. 

"Мені завжди не подобалося, коли люди приїджали з відпусток і показували фото на телефоні, але тут не дуже, все було насправді гарніше і в мене була ціль, щоб не розказувати — тут було гарніше, просто зробити якісно", — говорить він.

 Телефон це тут і зараз, і купа оптики — вже зайве. 

"Чим відрізняється знімання на телефон і фотоапарат, що можна розмити заднє тло і телефон зараз все це робить. У телефоні зараз є все. Можна знімати відео і монтувати у телефоні. Єдине, де можна відрізнити фотоапарт і телефон — це знімання вночі", — говорить Аліфанов.

Новини України: чи замінять камери смартфонів фотоапарати

Новини України: чи замінять камери смартфонів фотоапарати

Телефони з однією камерою вже не в тренді, та навіть із двома. Три і більше камери в телефоні це не фантастика. Взагалі сімдесят відсотків покупців нових смартфонів насамперед цікавляться якістю камери. 

Спад продажів фотоапаратів в Україні почався років шість тому. Паралельно зі зростанням продажів смартфонів. Один великий вітчизняний рітейл торік продав смартфонів майже в сорок разів більше, ніж фотоапаратів. 

За великим рахунком головний недолік фоток з мобільного — те, що їх не роздрукуєш. Якість не дозволяє. Тож ера фотоапаратів, принаймні для професіоналів, не закінчується. Але ринок вони все ж таки програли.

Наступна публікація