14 серпня відбудеться перезапуск оновленого каналу "2+2", в рамках якого зміниться позиціонування, розшириться цільова аудиторія і запуститься низка нових проектів.

Під час презентації, яка відбулася вчора у столичній оранжереї ВДНГ, команда "2+2" розповіла про мету, плани, представила оновлену концепцію, а також познайомила з новими ведучими.

"Перед нами було поставлено завдання стати бізнес-одиницею протягом трьох років. Ми визначили ряд пріоритетів, які допоможуть нам досягти цієї мети; серед них - посилення інформаційного мовлення, нарощування обсягів власного серіального виробництва і телевізійних розважальних програм, - зазначив генеральний продюсер 2+2 Максим Кривицький. - Для того, щоб розвиватися і бути більш успішними з комерційної точки зору, наш контент має бути популярним серед всіх глядачів. Тому телеканал 2+2 відходить від концепції суто чоловічого телебачення: чоловіча аудиторія, як і раніше залишається в центрі нашої уваги, але продукти оновленого каналу виглядають таким чином, аби вони були цікаві і жінкам".

Таким чином, "2+2" стає більш динамічним, сенсаційним та захоплюючим для глядача. В рамках ребрендингу внесені зміни у графічний дизайн ефіру. Новий логотип, колірні та графічні рішення проектів допоможуть телеканалу стати яскравим та зрозумілим. Новий телесезон почнеться для "2+2" під слоганом "Більше ніж ти думаєш", команда збирається зламати всі стереотипи і обіцяє здивувати аудиторію. Оновлений телеканал "2+2" розповість більше про навколишній світ, в якому панують змови, катастрофи та стихійні лиха. "2+2" знає все про те, як подолати труднощі, підготувати глядача до небезпечних викликів та розповісти, як вижити в цьому божевільному світі. Цьому присвячений цикл документальних програм "Загублений світ" (понеділок - п'ятниця, 17:15), який стане основою оновленого бренду. Ведучими нового проекту стали Максим Сухенко, Катерина Нестеренко, Валерій Сараула, Геннадій Попенко та Ольга Нємцева.

2+2 канал_1
ТСН.ua

Крім того, телеканал "2+2" виходить за рамки ефіру і запускає соціальну ініціативу - "Створення" Плану Z" з порятунку планети". Мета проекту - розробити та впровадити ефективні шляхи вирішення глобальних проблем людства і України, зокрема, спільно з глядачами, чиновниками, науковцями та громадськими організаціями. Кожен українець може публічно розповісти про найбільш актуальні проблеми свого регіону і запропонувати власний шлях їх вирішення, надіславши електронного листа на пошту plan_SOS@2plus2.ua.

Лінійку інформаційного мовлення, разом з успішними проектами "ДжеДАЇ" і новинами "Спецкор", посилить новий провокаційний проект "Бандерлоги" виробництва управління журналістських проектів "1+1 медіа" під керівництвом Максима Шиленка. В інформаційно-розважальній програмі "Бандерлоги" (понеділок - п'ятниця, 19:05) журналісти ставитимуть незручні запитання політикам і чиновникам, рахуватимуть їхні доходи, викривати злочинців у владі.

Також оновлений "2+2" нарощує обсяги власного серіального виробництва. До кінця 2017 в ефірі каналу заплановано 128 годин серіалів та скріптед-реаліті. Зокрема, 14 серпня відбудеться прем'єра серіалу "Ментівські війни. Одеса" про правоохоронців, для яких поняття честі і гідності понад усе. Виробництво здійснює команда "Київтелефільму". Слідом за ним стартує другий сезон - "Ментівські війни. Київ" виробництва "1+1 Продакшн" під керівництвом Вікторії Лезіної. Крім того, вже у жовтні відбудеться прем'єра військово-патріотичної драми "Гвардія-2". На 2018 рік телеканалом заплановано виробництво близько 280 годин власного серіального контенту. Пріоритетним жанром для "2+2" є детективи, наразі в розробці перебуває 3 серіали.

Дивіться оновлений "2+2" від 14 серпня.

За додатковою інформацією звертайтеся до групи просування інформаційного  мовлення "1+1 медіа", +38 044 490 0101, prgroup@1plus1.tv; media.1plus1.ua/ru/.

Залиште свій коментар