Лампу на станції метро "Осокорки" підпалив сніг

Дата публікації
Перегляди
1731
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Лампу на станції метро "Осокорки" підпалив сніг

Світильник на "Осокорках" загорівся через через танення снігу та осідання ґрунтів / Фото: Корреспондент

Світильник на станції загорівся через проникнення у нього вологи, що в свою чергу сталося через танення снігу та осідання ґрунтів.

Комунальне підприємство "Київський метрополітен" назвало причину загоряння світильника на станції метро "Осокорки" 14 березня.  Як повідомляється, лампа загорілася через проникнення у нього вологи, що в свою чергу сталося через танення снігу та осідання ґрунтів.

Відповідно до висновків фахівців метрополітену, через проникнення вологи ізоляційні властивості контактного з'єднання електроживлення одного зі світильників знизилися, що призвело до виникнення струму між контактами світильника, до його нагрівання та іскріння.

До проникнення ж вологи у свою чергу призвела сукупність факторів: інтенсивне танення снігу, знаходження станції в зоні осідання ґрунтів, ведення робіт з реконструкції проспекту Бажана з використанням важкої будівельної техніки.

А причиною швидкого поширення вогню, відповідно до повідомлення, стало застосування в архітектурному оздобленні світильників горючого матеріалу при будівництві "Осокорків" в 1992 році.

У КП зазначили, що черговий і оперативний персонал служб метрополітену під час пожежі в цілому діяв правильно й оперативно у надзвичайній ситуації.

Нагадаємо, 14 березня близько 17:00 на платформі станції "Осокорки" сталося загоряння пластикового покриття стелі. Їдкий дим поширився по всій станції, людей довелося евакуювати, а станцію тимчасово закрити. Обійшлося без потерпілих.

Безпечність столичного метро

Безпечність столичного метро

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1731
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація