Легендарний Нік Вуйчич знову відвідає Україну

Приїзд мотиваційного оратора та письменника відбудеться 25 вересня.

Україні випав шанс знову зустрітися з надзвичайною людиною, для якої певно немає обмеження ні в чому: 25 вересня Нік Вуйчич відвідає Україну з соціальною програмою "З Богом можливо все!". Його виступ відбудеться у Палаці Спорту з 18:30 до 21.00.

"Цього разу я поділюся з вами повною історією життя, в якій я розповім про мою віру, і яким чином я став успішним", - сказав Нік у своєму офіційному відеозверненні до українців. Організатори приїзду - комунікаційне агентство "Ключевые стратегии", впевнені: "Приїзд Ніка в Україну підбадьорить розчарованих, зневірених, соціально не захищених людей, які мають певні обмеження. Квитки дуже доступні - всього 50 гривень, щоб кожен бажаючий зміг на власні очі побачити людину-легенду". Крім цього, організатори виділяють більше трьох тисяч пільгових квитків для людей з інвалідністю, дітей-сиріт і ветеранів АТО.

Нік Вуйчич_2
прес-служба каналу "1+1"

У Ніка і телеведучої 1+1 Соломії Вітвіцької відбудеться ексклюзивне інтерв'ю відразу після його прибуття в Україну. Також на саму подію приїде Соломія з учасниками соціального мультимедійного проекту "Переможці" - героями АТО, які живуть з протезами. Це буде вже друга зустріч Ніка з хлопцями у Києві. Молоді українці втратили частини тіла у війні з ворогом, та не втратили сили духу. Команда проекту спільно з ВБФ "Крона" запросить також дітей з інвалідністю на виступ Ніка, для яких важливо отримати заряд натхнення, навчитися вірити у себе і долати труднощі на шляху до щасливого життя. Також буде представлений благодійний номер журналу "VIVA! Переможці" англійською та українською мовами.

Нік Вуйчич_4
прес-служба каналу "1+1"

В рамках приїзду Ніка Вуйчича відбудеться прес-конференція для журналістів, запланована зустріч з представниками влади в Україні, а також бізнес-ланч з політиками і бізнесменами.

Нагадаємо, Нік Вуйчич з'явився на світ без кінцівок, але це не стало для нього перешкодою. Він спритно оперує клавіатурою комп'ютера, грає у футбол, плаває, займається серфінгом, стрибає з парашутом. Всі вважають його унікальною і сильною особистістю, своїм прикладом мужності він надихає людей у всьому світі. За його сторінкою у Facebook стежать понад 8 мільйонів людей. Коли в 2012 році Нік одружився, весь світ обговорював цю подію, а народження здорових дітей шокувало громадськість. Нік Вуйчич подолав депресію і думки про самогубство, тепер він виступає з трибун парламентів з серйозними посланнями, зустрічається з людьми з інвалідністю, із президентами різних країн. При цьому Нік любить жартувати, залишається простою і відкритою людиною, яка повірила, що все можливо, якщо просто вірити.

Нік Вуйчич_5
прес-служба каналу "1+1"

Нік Вуйчич керує некомерційною організацією "Жизнь без конечностей", створеної для допомоги людям з інвалідністю, близько 250 разів на рік виступає зі сцени, написав кілька книг, які миттєво стали бестселерами: "Життя без кордонів", "Нестримний", "Будь сильним", "Безмежність", знімається у кіно, стає героєм відомих ток-шоу, виховує двох синів. Нік - мільйонер і відомий оратор. Він упевнений, що він той, хто він є, тільки завдяки вірі в Бога.

Квитки на виступ Ніка Вуйчича можна придбати на сайті. 

Залиште свій коментар

Наступна публікація