Панамський суд тимчасово заарештував Каськіва

У разі потреби, панамський суд може застосувати також екстрадиційний арешт.

Панамський суд арештував Владислава Каськіва на термін до 40 діб.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив заступник генерального прокурора України Євген Єнін.

"У зв'язку з появами в ЗМІ коментарів щодо запобіжного заходу для Каськіва хотів би зазначити, що наразі до нього застосовано тимчасовий арешт (термін до 40 діб) на підставі ухвали панамського суду від 25.08.2016", - йдеться у повідомленні.

Єнін також зазначив, що у разі потреби, панамський суд може застосувати також екстрадиційний арешт на підставі запиту ГПУ про видачу особи, оригінал якого вже передано до Панами.

Нагадаємо, раніше Каськів опублікував фото разом з поліцейським в Панамі, спростувавши інформацію про своє затримання.  

Владислава Каськіва звинувачують у розкраданні державних коштів в 2012-2013 роках на суму 7,5 млн гривень за укладеним договором про надання фіктивних рекламних послуг з ТОВ "Глорія".

Також розслідується ще кілька епізодів на значно більші суми розкрадань державних коштів. Каськів був лідером партії "Пора", яка брала участь у Помаранчевій революції. З 23 грудня 2010 року до 15 березня 2014 року він був головою Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України. Крім того, Каськів запам'ятався завдяки скандалу з лижним інструктором з Іспанії.   

Прокуратура запропонувала угоду Каськіву, яка дозволить йому отримати м'якший вирок

Правоохоронці пропонують здати спільників в обмін на м'який вирок. Очільнику агенції національних проектів часів Януковича інкримінують підробку документів та розтрату майна на 7,5 мільйонів гривень. Утім, якщо Каськів викаже спільників та надасть потрібну слідству інформацію, ГПУ обіцяє клопотати про пом'якшення покарання.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: