Каськів спростував інформацію про своє затримання у Панамі

За його словами, у Панаму він поїхав через відпустку.

Екс-керівник Держагентства з питань залучення інвестиції часів Януковича Владислав Каськів заявив, що його не затримували і не заарештовували.

Про це він написав у блозі "Української правди".

"Вже декілька днів спостерігаю за спробами різних офіційних осіб пояснити ляп з повідомленням про мій арешт в Панамі. Не затягуючи інтригу, повідомляю: нічого з того, що було сказано офіційними особами України, не відповідає дійсності. Мене ніде не затримували і, тим більше, ніколи не арештовували ні в Панамі, ні будь-де ще", - написав Каськів.

Окрім цього, він додав, що ніякої картки Інтерполу про нього не існує, а інформація про його злочини є лише в побажаннях "політично вмотивованих українських правоохоронців".

"Все це я планую детально пояснити причетним прокурорським посадовцям в органах правосуддя Європи, а потім і України. Ви "шукаєте" мене 2 роки в той час, коли я регулярно пишу вам листи і про своє місцезнаходження, і про заняття, і про бажання співпрацювати з слідством. Тільки ніхто досі навіть не зателефонував", - написав Каськів.

За його словами, перебування в Панамі - це звичайна відпустка, у які він планував поїхати з родиною та друзями.

Нагадаємо, раніше Генпрокурор України Юрій Луценко повідомляв, що 18 серпня екс-керівник Держагентства з питань залучення інвестиції часів Януковича Владислав Каськів був затриманий у Панамі.

Його звинувачують у розкраданні державних коштів в 2012-2013 роках на суму 7 500 000 гривень за укладеним договором про надання фіктивних рекламних послуг з ТОВ "Глорія". Також розслідується ще кілька епізодів на значно більші суми розкрадань державних коштів.

Зазначимо, Владислав Каськів був лідером партії "Пора", яка брала участь у Помаранчевій революції. З 23 грудня 2010 до 15 березня 2014 він був головою Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України. Крім того, Каськів запам'ятався завдяки скандалу з лижним інструктором з Іспанії.

2012 року Каськів, будучи головою Державного агентства з інвестицій та інновацій, підписав з іспанською компанією мільярдну угоду про співпрацю щодо реалізації національного проекту "LNG-термінал". Зокрема, компанія повинна була виступити інвестором реалізації проекту.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: