Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Каськіва затримали в Панамі - Луценко

Крім того, екс-міністру юстиції часів Януковича Олександру Лавриновичу слідчі вручили підозру за статею розкрадання та службової підробки.

У четвер, 18 серпня, екс-керівник Держагентства з питань залучення інвестиції часів Януковича Владислав Каськів був затриманий у Панамі. Про це під час брифінгу заявив генпрокурор Юрій Луценко.

"Саме в цей момент ми отримали повідомлення про затримання у Панамі друга іспанського інструктора – пана Каськіва, який нами також оголошений у міжнародний розшук за статтею 191 (розкрадання) і інші службові злочини", – сказав він.

Крім того, у четвер слідчі вручили підозру екс-міністру юстиції часів Януковича Олександру Лавриновичу за статтею 191 (розкрадання) і 366 (службова підробка).

Нагадаємо, Владислава Каськіва оголосили в розшук 25 березня. Зокрема його звинувачують у розкраданні державних коштів в 2012-2013 роках на суму 7 500 000 гривень за укладеним договором про надання фіктивних рекламних послуг з ТОВ "Глорія". Також розслідується ще кілька епізодів на значно більші суми розкрадань державних коштів.

Зазначимо, Владислав Каськів був лідером партії "Пора", яка брала участь у Помаранчевій революції. З 23 грудня 2010 до 15 березня 2014 він був головою Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України. Крім того, Каськів запам'ятався завдяки скандалу з лижним інструктором з Іспанії.

2012 року Каськів, будучи головою Державного агентства з інвестицій та інновацій, підписав з іспанською компанією мільярдну угоду про співпрацю щодо реалізації національного проекту "LNG-термінал". Зокрема, компанія повинна була виступити інвестором реалізації проекту.

Залиште свій коментар

Вибір редакції