Литвин визнав, що у Раді сидять одні негідники

Литвин не дивується словам людей, які кажуть, що у Раді сидять одні негідники. "І правильно кажуть", резюмував політик.

Підбиваючи підсумки сесії парламенту, спікер Володимир Литвин зазначив, що в "Раді сидять одні негідники". Таку фразу він сказав, коментуючи інформацію екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка про підкуп депутатів та про валізи з 1,5 млн. дол.

Про це голова ВР сказав в інтерв'ю виданню "КоммерсантЪ-Украина".

"Таке можна наговорити, тільки маючи буйну фантазію. Ви собі уявіть, який баул потрібно було б затягнути до Верховної Ради! Та не пропустять до Ради з такою валізою! І попросять скерувати вниз, де її освітять. Це все казки", - заявив він.

"Щоб покінчити з цією темою: якщо факти є, треба їх з конкретними прізвищами оприлюднити і спрямовувати документи куди слід. Наші політики яких тільки сум не називають: 10 млн. дол., 20 млн. дол, 100 млн.дол .. Вони думають, що від цього вони стали більш відкритими для народу? Та люди кажуть: "Ви там всі негідники!" І правильно кажуть", - додав Литвин.

Спікер палламенту також підвив підсумки роботи парламенту на цій сесії.

"На останніх пленарних тижнях Верховна рада розглядала по 100 і більше законопроектів. З одного боку, це можна розцінювати як позитив. Це говорить про те, що нарешті-таки прийшло розуміння складності моменту і почалася робота, як кажуть, "з коліс", - заявив спікер.

З іншого боку, на його думку, якщо подивитися на закони, які було прийнято, то серед них дуже мало системних.

"До найважливішого позитиву відношу і ту обставину, що в країні і, отже, у Верховній раді з'явилася визначеність. Закінчився безлад. Є діалог. Він не завжди рівний (нам ще слід опановувати великим мистецтвом знаходження компромісів), не завжди результативний, але він є", - вважає він.

Литвин також прокоментував дії правлячої коаліції.

"Мене влаштовує будь-яка коаліція, що демонструє працездатність. Минула коаліція вирізнялася своєю повною непрацездатністю. Дві фракції загальною чисельністю 228 депутатів об'єдналися в коаліцію. Ми їх підсилили - стало 248. Але потім виявилося, що жодне рішення не можна прийняти", - заявив Литвин.

Водночас, спікер зауважив, що поки що не бачить підстав для виходу фракції блоку Литвина з коаліції.

Нагадаємо, 10 липня, Рада закрила шосту сесію. Сьома чергова сесія відкриється 7 вересня. У період шостої сесії, яка тривала з 2 лютого по 10 липня, парламентарії ухвалили в цілому 135 законів.

Читайте також:

Литвин досі чекає грошей від БЮТ та НУ-НС за погром у Раді

В Україні кожен нардеп отримав 38 тисяч гривень відпускних

Третина депутатів за сесію не подала жодного законопроекту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: