Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Луценко побився з Черновецьким у Ющенка

У п’ятницю в Секретаріаті президента сталася бійка між міністром внутрішніх справ і мером Києва.

За словами джерел, на які посилається "Українська правда", під час засідання Ради нацбезпеки, присвяченому земельним питанням, Черновецький звинуватив Луценка, що той погрожував посадити сина мера Києва у в’язницю й в обмін вимагав землю в столиці. Проте пристрасті на якийсь час вдалося вгамувати. 

Але, коли Ющенко і Балога залишили залу засідань, за свідченнями очевидців, Луценко вдарив Черновецького. За однією версією, Луценко наніс Черновецькому один удар у обличчя, за іншою - вдарив його двічі, у тому числі нижче поясу. 

Черновецький уже не вперше є учасником політичних боїв. У парламенті четвертого скликання за його участі відбулася бійка з Григорієм Суркісом. 

Мер Києва заявив, що після нападу з боку Юрія Луценка буде домагатися порушення кримінальної справи проти міністра внутрішніх справ. 

Про це йдеться в заяві Черновецького, поширеній у п'ятницю ввечері. "Сьогодні на засіданні РНБОУ, у присутності губернаторів та інших високопосадових осіб, міністр внутрішніх справ Луценко, не маючи аргументів у дискусії і втративши контроль над собою, по-варварськи накинувся на мера Києва Леоніда Черновецького", - сказано в заяві. 

"Здоров'ю київського міського голови нанесено шкоду, в даний момент йому надана перша медична допомога і він перебуває під наглядом лікаря", - також ідеться в документі. 

Леонід Черновецький
УНІАН
"За фактом безпрецедентного для чиновника такого рангу кримінального злочину буде негайно порушена кримінальна справа", - сказано в повідомленні мера. 

Із приводу бійки столичний мер заявив: "Така дикунська поведінка - ганьба для всієї України. Я не дозволю дикунам влаштовувати в столиці та в країні такий "бєспрєдєл" і обов'язково доведу кримінальну справу до кінця".

Залиште свій коментар

Вибір редакції