Львівська та Луганська області обміняються вчителями

У жовтні по 50 педагогів поїдуть навчати дітей іншого регіону.

У жовтні поточного року Львівська та Луганська області обміняються вчителями – по 50 педагогів з кожної області поїдуть навчати дітей в інший регіон. Цей проект підтримала міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, повідомляє прес-служба МОН.

Цей проект обговорювали у серпні на конференції педагогічних працівників. Ідею подав голова Луганської ОДА Юрій Гарбуз.

"Луганщина відкрита до цілісної незалежної України, і ця цілісність будується на рівні взаємозв'язків людей, громадян України. Нам потрібно менше думати лише регіональними відмінностями, а більше думати про те, що для нас є спільне. Це не просто ідея, яка допоможе нам у підвищенні кваліфікації педагогів, це вплине на налагодження стосунків між громадянами з різних регіонів країни", - зазначила Гриневич.

Міністр освіти і науки додала, що подібний проект може стати золотим досвідом для МОН, можливо його можна буде тиражувати й для поглиблення зв'язків між іншими регіонами України.

Нагадаємо, у МОН повідомили, що найближчим часом система виплат стипендій зміниться. Академічні стипендії отримуватимуть всі студенти за високі успіхи у навчанні, а на гарантовані стипендії зможуть розраховувати студенти інженерних та природничих спеціальностей, на які не скрізь виконується державне замовлення.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: