Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Міносвіти оголосило про зміну системи виплат стипендій

Сума соціальних стипендій буде вище прожиткового мінімуму.

Найближчим часом система виплат академічних стипендій зміниться, про це сьогодні під час брифінгу повідомив перший заступник міністра освіти і науки Володимир Ковтунець, передає кореспондент "РБК-Україна".

"Очевидно, буде змінена система виплат стипендій. Академічні стипендії отримуватимуть (я зараз говорю орієнтовно) всі студенти за високі успіхи у навчанні", - заявив Ковтунець, додавши, що на гарантовані стипендії зможуть розраховувати студенти інженерних та природничих спеціальностей, на які не скрізь виконується державне замовлення.

Заступник міністра також додав, що сума соціальних стипендій буде вище прожиткового мінімуму.

"Більш-менш прийнятна сума коштів на виплати стипендій попередньо узгоджена, але не буду її називати", - додав Ковтунець.

Згідно із Законом України "Про Державний бюджет на 2016 рік" прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць встановлено у розмірі: з 1 січня 2016 року - 1330 гривень, з 1 травня - 1399 гривень, з 1 грудня - 1544 гривень. 

Нагадаємо, ще в січні 50 тис українців підписалися під листом до президента Петра Порошенка із вимогою привести стипендії у відповідність до прожиткового мінімуму, який на той час становив 1330 гривень, а найвища стипендія - 825 гривень. 

Відео Студенти вимагають підвищення стипендії

Залиште свій коментар

Вибір редакції