Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мінфін запропонував урізати стипендії студентам

Залишити стипендії пропонується лише деяким категоріям учнів та студентів.

Міністерство фінансів пропонує урізати витрати на стипендії з нового бюджетного року. Про це йдеться у відповіді Міністерства освіти і науки у відповідь на інформаційний запит "Української правди. Життя" щодо інформації про скасування стипендій.

Повідомляється, що Міністерство фінансів надіслало головним розпорядникам бюджетних коштів інструктивний лист про підготовку запитів до проекту державного бюджету на 2017 рік та проекту прогнозу державного бюджету на 2018–2019 роки.

Так, там сказано про скорочення видатків на стипендії для більшості студентів.

"Мінфін повідомив Міністерство освіти і науки, що на наступний бюджетний рік видатки на стипендію передбачені тільки для учнів та студентів із числа дітей-сиріт, дітей-інвалідів І-ІІІ групи, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям", а також, аспірантам та докторантам", – йдеться у відповіді МОН.

Міністерство науки та освіти України не підтримало пропозицію Мінфіну.

МОН не брав участі та не пропонував розробляти нормативно-правові акти, які б позбавили стипендії учнів та студентів, йдеться у повідомленні.

Мінфін про стипендії
Українська правда

Нагадаємо, раніше у МОН спростували інформацію щодо відміни стипендій для студентів. Зокрема, у Міносвіти зазначили, що розроблено лише нову концепцію фінансування вищої освіти, яка передбачає нарахування стипендій відповідно до успішності студентів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції