Негайної операції потребує Роман

Хлопчик може втратити всі навики, якщо не провести операцію

18-річний Ільченко Романа все життя бореться з діагнозом первинна торсійна дистонія, генералізована форма ( неврологічне захворювання, яке призводить до повної інвалідизації та скорочення життя).

" Вперше проявилося хвороба у сім років. Тоді у Москві провели стереотаксичну імплантацію системи для нейростимуляції головного мозку. До операції син не міг самостійно ходити, йому було важко пережовувати та ковтати їжу, майже не розмовляв. Після неї стан Романа значно покращився", - розповідає мама хлопчика.

Система нейростимуляції працює від генератора, заряд якого поступово вичерпується. Тож за три роки дитині знову була проведена ре імплантація.

"Роман добре почувався, займався фізкультурою, катався на велосипеді, успішно закінчив 11-клас. Але на початку липня цього року з'ясувалося, що заряд нового генератора майже вичерпався і потрібна термінова заміна його на новий в найближчий час", - розповідає мама хлопця.

Нейрогенератор коштує 362 730 грн і для звичайної родини така сума непосильна.

"В Україні, нажаль, хворі на торсійну дистонію не мають жодної підтримки. Я виховую сина одна, його батько помер. Система нейростимуляції з бюджету не оплачується. Тому моя надія тільки на добрих і небайдужих людей", - каже мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

"ПриватБанк"

МФО банка 305299;

ЕГРПОУ 14360570;

р/с 29244825509100;

номер карти 5168757206007017; Призначення платежу - Благодійний внесок Ільченко Світлана Андріївна.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: