На Донбасі - бум зі збільшення грудей

За останній рік кількість пластичних операцій зросла на 15 відсотків. Причому - під ніж лягають і чоловіки.

На Донбасі спостерігається бум із збільшення грудей та корекції форми носа. Так у 2010 році зростання попиту на пластичні операції серед жителів Донбасу склало близько 15%.

Такий висновок зробив пластичний хірург вищої категорії Євген Гришин, підбиваючи підсумки 2010 року. Він зазначив, що цей показник зростання залишається стабільним протягом останніх кількох років.

Найбільш популярними пластичними операціями в 2010 році серед жінок були операції на грудях, пластику носа, омолодження обличчя. Чоловіки найчастіше зверталися до пластичних хірургів для корекції носа, вух і повік.

При цьому відсоток представників сильної статі, які вдаються до послуг пластичних хірургів, щорічно зростає. Сьогодні співвідношення чоловіків і жінок становить 15% до 85% відповідно.

"Характерною особливістю 2010 року стало зменшення кількості операцій по ліпосакції, - зазначив Євген Гришин. - Це пов'язано з появою більшої кількості інформації, що роз'ясняє, що ліпосакція - це не спосіб схуднення, як багато хто думав раніше, а спосіб корекції фігури. Тому зараз ті, хто бажає схуднути, вдаються до ліпосакції тільки після того, як всі відомі альтернативні способи не дали результату".

Відзначимо, нещодавно болгарські пивовари заявили, що отримали безліч відгуків про збільшення розмірів грудей у жінок, які вживали їхній напій. Це значно дешевше, ніж пластичні операції. Щоправда, форму носа та вух пиво не змінює.

Читайте також:

Жінка зменшила груди на 16 кілограмів

Споглядання оголених жіночих грудей продовжує життя чоловіків на 7 років

Плоди еволюції людини: груди виросли, а пеніси зменшилися

В Австралії заборонили дівчат з маленькими цицьками

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: