Над Києвом дивний літак кілька годин намотував кола

Над Києвом дивний літак кілька годин намотував кола

У "Жулянах" готові прийняти невідомий літак / Фото: ТСН.ua

Юзери помітили незвичайну траекторію літака через програму, що відстежує авіарейси.

Інтернет-користувачі забили на сполох про позаштатну ситуацію над аеропортом "Київ.Жуляни", помітивши на сайті, що відстежує авіарейси в реальному часі, дивну траекторію одного з літаків, йдеться в сюжеті ТСН.

Зазначений літак протягом останніх кількох годин кружляв над південною частиною Києва. Саме з цього юзери зробили висновок, що повітряне судно з невідомої причини не може сісти.

Лунали припущення, що на борту літака склалася якась надзвичайна ситуація і пілот таким чином намагається позбутися палива, щоб мати змогу безпечно сісти.

Тим не менш представники аеропорту "Київ.Жуляни" інформацію про незвичайний літак не підтвердили. Принаймні їм про позаштатну ситуацію нічого не відомо.

Також в аеропорті додали, що злітно-посадкова смуга аеропорту зараз вільна, тому вони готові забезпечити безпечну посадку, навіть якщо щось станеться у небі над Києвом.

Примітно, що саме цей борт, через який зараз піднявся ґвалт, сім днів тому був помічений за тими ж кружляннями над містом.

Навіть хтось з користувачів у Twitter написав, що з борту літака було відправлено два сигнали 7600 (втрата радіозв'язку) і 7700 (позаштатна ситуація).

водночас, за іншою інформацією, це просто навчальний літак і пілот таким чином отримав маршрут, за яким він може літати над Києвом.

Інтернет-користувачі забили на сполох про позаштатну ситуацію над аеропортом "Жуляни"

Інтернет-користувачі забили на сполох про позаштатну ситуацію над аеропортом "Жуляни"

Повʼязані теми:

Наступна публікація