У Мюнхені зараз гримить найбільше народне гуляння у світі

Дата публікації
Перегляди
2658
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Мюнхені зараз гримить найбільше народне гуляння у світі

В Мюнхені лунає "Октоберфест"-2012

Мільйони гостей "Октоберфесту" розпивають пиво з літрових кухлів.

Гості цього свята замість головного напою свята, обирають дороге вино, заїдають омарами і носять традиційні сукні, вартістю в тисячу євро. "Октоберфест" – це не тільки безкінечне розпивання пива та гоцання під гучну музику, йдеться в сюжеті "ТСН-Особливе".

У Мюнхені живуть чимало таких, хто звик до вишуканості, все ж таки це одне із найдорожчих міст Німеччини. Вони святкують із шампанським та ікрою.

Замість ковбасок, тут пропонують делікатеси: печеню з оленини чи зубра, омари та гренландські креветки. Звичайні печені курчата прикрашені свіжими трояндами.

Наїдки готують 36 кухарів, головний наглядає – за свою кар'єру годував учасників гурту "Квін" і князя Монако.

Напої наливають за рекордними цінами.  Деякі напої коштують до двух тисяч євро.

Посуд після гостей миє не будь-хто. Наприклад, один з мийників – професор молекулярної біології, який 30 років тому приїхав із Нігерії, 20 з них миє тарілки на "Октоберфесті".  Сам він не п'є – пояснює це тим, що йому "треба бути весь день на ногах".

Затяті відвідувачі "Октоберфесту у захваті від процесу:

"Знаєте, після пива стаєш сонним і кволим. А подивіться на це жіноцтво! Хіба можна собі дозволити дати збій! А були б ви моєю гостею! Хіба б я став пити пиво! Та поряд із вами треба бути живчиком! Тож, я беру вино. А через годину буде шампанське. Тільки цитьте, із пивних кухлів, ніхто не здогадається"

Поряд розважаються німецькі знаменитості. Модель Барбара Майєр одягнула модерний дирндл у матрьошки, його позичив магазин. Зізнається – на дорогі дирндли грошей шкода. Також на фестиваль прийшла популярна телеведуча Аннемарі Варнкросс, яка вдягла модний дирндл – груди автоматично піднімаються нагору.

Однак, хай і не в консервативному дирндлі і не з традиційним пивом – Октоберфест буває такий різний, та для всіх він – запальний і веселий.

Гламур на пивному фестивалі

Гламур на пивному фестивалі

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2658
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація