Нові назви отримають одразу 9 вулиць Києва

Нові назви отримають одразу 9 вулиць Києва

Нові назви отримають одразу 9 вулиць Києва / Фото: Подробности.ua

Серед вулиць, яким повернуть історичні назви, Фрунзе, Воровського та Червоноармійська.

У четвер, 10 листопада, відбудеться чергова сесія Київради, на якій планується розглянути 168 проектів рішень. Серед них особливої ​​уваги заслуговує питання про "масове" перейменування вулиць і повернення їм їх історичних назв.

Як стало відомо, зміна вивісок очікує 9 вулиць:

- Вул. Димитрова повинна стати вул. Діловою (прокладена у Голосіївському та Печерському районах)

- Вул. Аїстова - Іпсіланті (Печерський р-н)

- Вул. Аніщенко - вул. Левандівською (Печерський р-н)

- Вул. Андрія Іванова - пер. Бутіщева (Печерський р-н)

- Вул. Фрунзе - вул. - Кирилівською (Подільський р-н)

- Пл. Фрунзе - пл. Петропавлівською (Подільський р-н)

- Вул. Вєтрова - вул. Назаровскою (Шевченківський р-н)

- Вул. Воровського - вул. Бульварно-Кудрявською (Шевченківський р-н)

- Вул. Червоноармійська - вул. Великою Васильківською (прокладена у Голосіївському, Печерському та Шевченківському районах).

Також депутати мають намір відмінити своє ж рішення від 14 липня про проведення в Києві Міжнародних молодіжних Дельфійських ігор і Сьомих молодіжних Дельфійських ігор держав-країн СНД, проголосувати за забудову Оболонської набережної об'єктами соціально-культурного призначення та реконструкцію парку культури в урочищі Наталка, створити тимчасову контрольну комісію щодо наведення порядку у сфері торгівлі в столичному Гідропарку і відмовити Вищому господарському суду України в наданні земельної ділянки по вул. Копиленка, 6 (Печерський р-н) для добудови адміністративного будинку суду.

Але і це далеко ще не все. Депутати також мають намір дати добро на видобуток піску "Заводу залізобетонних конструкцій ім. С. Ковальської" в руслі Дніпра між правим берегом і островом Великим, а також між Залізничним і Південним мостами, заслухати звіт КМДА про виконання рішення від 18.09.2008 р. про заборону куріння в громадських місцях, дозволити КП "Київпастранс" продаж та списання основних засобів, а також виділити земельну ділянку по вул. Бориса Гмирі, 8 (Дарницький р-н) для будівництва поліклініки на 500 чоловік і амбулаторії лікарів сімейної медицини, виділити земельну ділянку по вул. Радистів, 45 (Деснянський р-н) для будівництва храму Української Православної Церкви парафії Святого мученика Іоанна Воїна.

Читайте також:

Дніпропетровськ більше не мільйонник

В Україні хочуть перейменувати 25 міст, в тому числі Дніпропетровськ і Кіровоград

У Києві вкоротили та частково перейменували проспект Перемоги

У Києві за паркування на газонах з авто зніматимуть номери

Повʼязані теми:

Наступна публікація