Офіційно: севастопольських дівчаток убив не сторож дитсадка

Міліція заявила, що севастопольських дівчаток Таню і Настю убив не сторож дитячого садка. Убивця до цього часу на волі.

Інформація про те, що сторож дитсадка зізнався у вбивстві севастопольських дівчат, не підтвердилася. В даний час слідчі допитують 14-річного брата загиблої Тані Мізіної.

Як розповіло джерело, пов'язане з рідними убитих дівчаток, слідчі майже щодня допитують брата Тані Мізіної, 14-річного Андрія, який перебуває на обліку в міліції. Допит здійснюється з метою встановити коло спілкування дівчаток і факти, які передували і які виникли після їх розшуку і подальшого виявлення їхніх тіл, пише видання "В городе-Крым".

Співробітник севастопольського УМВС прокоментував інформацію, що з'явилася в ЗМІ, про те, що у вбивстві дівчаток зізнався сторож дитячого саду і написав явку з повинною.

"Так, ми перевіряли сторожа одного з дитячих садків міста і жінку, яка викинула дитячі речі, на їхню причетність до цієї справи. Інформація не підтвердилася. Явка з повинною днями теж мала місце, але від зовсім іншої особи і в іншій справі. До вбивства дівчаток це відношення не має. Не вірте чуткам і домислам, а чекайте офіційних заяв. Повірте, ми працюємо зараз", - сказав міліціонер.

Про те, що вбивця або вбивці школярок ще не знайдені, говорить і те, що міліція продовжує «прочісувати» місто, опитувати сусідів Мізіних і Балябіних, перевіряти документи у власників транспортних засобів та господарів гаражів.

Через відсутність офіційної інформації з боку севастопольського УМВС, по місту розповсюджуються чутки про ритуальний характер вбивства, про діяльність невідомої секти, про маніяка-одинака, про промисел циган і заїжджих "гастролерів".

Нагадаємо, 4 січня в Севастополі 10-річна Анастасія Балябіна і 11-річна Тетяна Мізіна пішли з двору будинку і не повернулися. З 5 січня вівся пошук.

10 січня міліція порушила кримінальну справу за ст. 115 Кримінального кодексу України - вбивство. Пізно ввечері 29 січня були виявлені їх трупи із слідами насильницької смерті. Севастопольська міліція затримала кілька підозрюваних.

Читайте також:

Убитих у Севастополі дівчаток ґвалтували: слідчі заговорили про маніяка

У Севастополі жорстоко вбили двох маленьких дівчаток - вони були в розшуку місяць

Вийшовши покурити, чоловік зґвалтував і убив 15-річну дівчину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: