Оприлюднено текст нового КПК

Дата публікації
Перегляди
5737
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Оприлюднено текст нового КПК

Новий КПК опубліковано в газеті "Голос України"

Кодекс набуває чинності через 6 місяців з дня його опублікування.

Новий Кримінально-процесуальний кодекс України опубліковано у суботу, 19 травня у газеті "Голос України" (№90-91).

У "Прикінцевих положеннях" Кодексу вказується, що він набуває чинності через 6 місяців з дня його опублікування, крім певних положень.

Згідно з "Перехідними положеннями", Кабінет міністрів має в 3-місячний термін з дня опублікування КПК привести свої нормативно-правові акти у відповідність з цим Кодексом.

У місячний строк з дня опублікування документу уряд має внести на розгляд Верховної ради пропозиції щодо приведення законодавчих актів у відповідність з цим Кодексом.

Генпрокуратура протягом 3 місяців з дня опублікування КПК повинна створити Єдиний реєстр досудових розслідувань, розробити та затвердити за погодженням з МВС, СБУ, органом, що здійснює контроль за додержанням податкового законодавства, положення про порядок його ведення, а також привести свої нормативно-правові акти у відповідність з кодексом.

МВС має протягом 3 місяців розробити та затвердити положення про порядок застосування електронних засобів контролю згідно з вимогами Кодексу.

Державній судовій адміністрації рекомендовано протягом одного місяця забезпечити звернення своїх територіальних управлінь з поданнями до відповідних місцевих рад про формування і затвердження ними списків присяжних відповідно до вимог закону "Про судоустрій і статус суддів".

Нагадаємо, Верховна рада ухвалила Кримінальний процесуальний кодекс України у ніч на 13 квітня.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5737
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація